Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudja fordítani...

Valaki le tudja fordítani nekem ezt a szöveget? (angol)

Figyelt kérdés

Vámpírnaplók 4×18-as részének a spoilere:


The episode airs on Thursday, March 28, 2013 at 8:00pm Eastern on The CW. It was directed by Kellie Cyrus and written by Evan Bleiweiss and Jose Molina. You can read the official episode synopsis here:


RACE FOR THE CURE — Elena (Nina Dobrev) and Rebekah (Claire Holt) take off in search of Katherine (also played by Nina Dobrev) and find themselves in a small town in Pennsylvania, where Elena has a surprising encounter with another old acquaintance — Elijah (guest star Daniel Gillies). Stefan (Paul Wesley) and Damon (Ian Somerhalder) are both concerned about Elena’s state of mind and are determined to do what’s best for her, but she makes it clear that helping her will be difficult. Damon is not sure how to react when Stefan reveals his unexpected plan for the future. Meanwhile, in Mystic Falls, Klaus (Joseph Morgan) receives Caroline’s (Candice Accola) reluctant help and comes to a new understanding of Silas’ powers. Kellie Cyrus directed the episode written by Evan Bleiweiss & Jose Molina (#418).

Whoah buddy! This episode is going to be amazing. We have the possibility of seeing Katherine again, Elijah making his return AND Klaus getting jiggy with Caroline. That’s right. You heard us. Klaus and Caroline might finally happen… on some level at least. Check out what Joseph Morgan said about Klaus potentially getting some action in episode 4×18 in his interview with Spoiler Chat.


We can’t say who Klaus is finally hooking up with, but we can tell you that Joseph Morgan says fans will not want to miss episode 18. And says it’s a big Klaroline episode. Hmmm, As for the shirtlessness, Morgan says, “He hasn’t really ever kissed anyone! I mean in the form of Tyler her has, but I think he’s finally going to get some action. It’s going to be interesting. Also, I’ve gotten away with a year and half of keeping my clothes on, on the CW, which I think must be a record! They probably thought, ‘Hang on a minute, he’s getting that spin off,’ so I’ve spending a lot of time in the gym.

Holy smokes! That statement has made us more excited than any other spoiler news has all season. If Klaus and Caroline do in fact get it on, our brains might melt and we might have full-fledged mental breakdowns that leave us unable to function for days, possibly weeks. We’re going to try to remain calm because we know how they love getting our hopes up and tricking us. However, the fact that Joseph said he’d been working out in preparation of removing his shirt is enough for us.


Two things concern us about this episode. Why are they so concerned about Elena’s state of mind? If they’re that worried she must have fallen completely off the wagon. I mean, she’d have to have lost it if she’s hanging out with Rebekah (who tried to kill her a couple times). Our guess is that she’s helping Rebekah find the cure. Also, the fact that Stefan reveals his “unexpected plan for the future” is worrisome. What the hell does that mean? Is he going to force feed Elena the cure? Is it even cure-related at all? His plans usually involve doing what he thinks is right for someone else despite whatever they may think, so we’re sure his “plans” won’t be well received all around.



2013. márc. 22. 14:54
 1/7 Nánási János válasza:
0%

Az epizód levegõ on csütörtök, március 28, 2013 at 20:00 Eastern a The CW. Ezt rendezte Kellie Cyrus és írta Evan Bleiweiss és Jose Molina. Elolvashatja az epizód hivatalos szinopszis itt:


RACE FOR THE CURE - Elena (Nina Dobrev) és Rebekah (Claire Holt) felszállás keresni Katherine (is játszott Nina Dobrev), és találják magukat egy kisvárosban Pennsylvania, ahol Elena van egy meglepő találkozás egy másik régi ismerős - Illés (sztárvendége Daniel Gillies). Stefan (Paul Wesley) és Damon (Ian Somerhalder) egyaránt aggódnak Elena lelkiállapota, és eltökélt szándéka, hogy azt tegye, ami a legjobb neki, de egyértelművé teszi, hogy segít neki nehéz lesz. Damon nem tudja, hogyan kell reagálni, amikor Stefan felfedi váratlan terve a jövőre nézve. Eközben Mystic Falls, Klaus (Joseph Morgan) kap Caroline (Candice Accola) vonakodnak segítséget, és jön egy új megértése Silas "hatáskörét. Kellie Cyrus irányította a rész írta Evan Bleiweiss & Jose Molina (# 418).

Whoah haver! Ez az epizód lesz csodálatos. Megvan a lehetősége látni Katherine újra Illés így hazatért és Klaus egyre jiggy és Caroline. Ez igaz. Hallottad minket. Klaus és Caroline talán végre megtörténhet ... valamilyen szinten legalább. Nézd meg, mi Joseph Morgan mondott Klaus esetleg, hogy néhány intézkedés rész 4 × 18 az ő interjúban Spoiler Chat.


Nem tudjuk megmondani, hogy ki Klaus végre összejönni, de lehet mondani, hogy Joseph Morgan azt mondja, rajongók nem akarja elszalasztani rész 18. És azt mondja, hogy ez egy nagy Klaroline epizód. Hmmm, Ami a shirtlessness, Morgan azt mondja: "Ő nem igazán soha csókolta senkinek! Úgy értem formájában Tyler lány van, de azt hiszem, végre lesz egy kis akció. Ez lesz érdekes. Is, kaptam el egy év és fél tartani a ruhát, a CW, ami szerintem kell egy rekord! Valószínűleg gondoltam, "Várj egy percet, ő kezd, hogy spin-off", úgyhogy töltenek sok időt az edzőteremben.

Szent dohányzik! Ez a kijelentés tett nekünk több izgatott, mint bármely más spoiler hír az összes szezonban. Ha Klaus és Caroline nem valójában kap ez, agyunk is elolvad, és lehetnek teljes jogú mentális bontások, hogy hagyott minket képtelen működni napig, esetleg hétig. Fogunk próbálni, hogy továbbra is nyugodt, mert tudjuk, mennyire szeretik egyre reményeinket, és megtévesztett minket. Azonban az a tény, hogy József azt mondta, dolgozik ki előkészítése eltávolítása inge elég számunkra.


Két dolog érintenek nekünk erre a részre. Miért annyira aggódik Elena lelkiállapota? Ha ők, hogy az aggódó lány kell csökkennie teljesen ki a kocsi. Úgy értem, ő volna, hogy elvesztette volna, ha ő lóg ki Rebeka (aki megpróbált megölni egy pár alkalommal). A hiszem, hogy ő segít Rebekah megtalálják a gyógymódot. Továbbá az a tény, hogy a Stefan felfedi "váratlan terve a jövőre nézve" az aggasztó. Mi a fenét jelent ez? Meg fog kényszeríteni takarmány Elena a gyógymód? Van-e még gyógyít összefüggő egyáltalán? Terveit általában bevonják csinál mit gondol is igaz, hogy valaki annak ellenére, hogy amit csak lehet, gondolom, ezért biztosak vagyunk benne a "tervek" nem lesz jól fogadták szerte.

2013. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt beírtad a Google-fordítóba?

Csak mert nagyon nagyon gáz.

Rengeteg mondat nem értelmes benne.

2013. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi az értelmes választ -.- google fordítóba én is betudom írni.
2013. márc. 25. 15:12
 4/7 FannaL ***** válasza:

Elena és Nina felhagynak vagy pont keresik(ezt én sem tudom mit jelent) Ketherine keresésével. És egy kis városban jukadni aki pensilvániába ahol El. egy régi ismerőssel találkozik Elijah val. Damon és Stefan aggódnak elena lelki állapota miatt, és így megpróbálja azt tenni ami a legjobb a lány számára segíteni akar neki vagyis megtisztítani de ez nagyon nehéz. stefannak lesz egy terve amin persze D. meglepődik. Időközben Mystik Fallsban Klaus Caroline segítségét kéri.(Ez nincs benne de elmondom. Amiatt kéri a segítségét mert ugye meglett sebezve a fehér tölgyel és nem tudja Klaus magából kiszedni.) Aztán Shilas egyik új hatalmára tesznek szert. (Vagy mi)


Wáó haver. Ez az epizód fantasztikus lesz. Újra láthatjuk Keth-et és Elijaht. És Klaus megnyeri(vagy mi) Caroline.t (Nem tudom mit jelent jiggy szó.) Ez helyes. Hallottál minket. A Klaus és Car hatalom végül tröténik.(Ezt én se értem xD)


Nem tudjuk megmondani Klaus kivel fog összejönni, de azt tuti hogy a rajongóg nem tudnak majd a tv elől elmenni. Ez egy nagy Klaroline epizód lesz. És még Klaus úgy igazából nem csókolt meg senkit. Tehár Tyler testében igen, de ugy magától, hogy a sját testében van úgy nem. Ez nagyon érdekes lesz. CW(az ottani vámpírnaplókos csatorna) még sohasem vetkőztette eddig Josephet, ami az eddigi szereplései alatt( Magyarázat:ugye játszott több sorozatban is és ott általában felsőteste kivolt) és ez rekord. Így Joseph elment kicsit kondizni. Pár mondatban elmesélik, hogy mennyire kilennének(teljesen izgatottak meg elolvadnak, szellemi meghibásodási lenének stb.) ha Car és Klaus páros összejönne és hogy igaz a hír, hogy Klaus kigyúrt teste napvilágra kerül.


Két dolog fontos. Elena elme álllapota. De neki ott van Rebeka és megkeresik a gyóygmódot. És még ott van az a titokzatos Stefan terve. Vajon Elenának akarja a gyógymódot? Vagy Egyáltalán még a gyógymód a kérdés? És, hpgy nem biztosak abban, hogy a terv minden része jó lesz. De amit akar azt az egyenes úton teszi bármi ellenére.



Phuhh :D Nem biztos, hogy minden jó, és kiváló fordítás, én megpróbáltam. :) És legalább megtudtam mi lesz egy-két nap múlva a TVD-ben. Utána sajna 3 hét szünet. :( Aztán majd jön a bál 4x19-ben. :)

2013. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

uhh köszi, de már megnéztem :S :D

3 hét múlva lesz csak a követkető rész??? :( basszus

2013. márc. 29. 22:32
 6/7 Nánási János válasza:
0%
Hát örüj annak hogy le forditottam te kis .......va ugyhogy mer rajtam kivül nem forditotta volna le neked mert te egy kis nyomi vagy hogy ennyi eszed legyen hugy hogy fogd be a szád és maradj cendben
2013. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ja, szóval én vagyok a k*rva? úgy hogy nem is ismersz? egyáltalán honnan veszed, hogy lány vagyok, te agyhalott?

és ha nem látnád, már lefordította más, de nyilván annyi eszed sincs hogy ezt észrevedd.:)

2013. ápr. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!