Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Van 1 barátnőm akit sokan nem kedvelnek, csúfolják, a szüleivel nem jó a kapcsolata. Régebben vágta az ereit és cigizett is. Most már annyira elfajultak a dolgok hogy öngyilkosságon gondolkozott, ilyenkor nekem kellett lebeszélnem a hülyeségéről.

Lehet hogy csak figyelem felkeltésből csinálja? Mit mondjak neki?



2013. márc. 25. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiataok általában csak figyelemfelkeltésből mondják, hogy öngyilkosak lesznek. Hogy valaki foglalkozzon velük. Nem úgy megy az, hogy valaki ccsak úgy öngyilkos lesz. Tökösnek kell ahoz lenni. De ennek ellenére nem frankó a dolog. Beszélgetni kell a csajjal. Felejtse el az ilyen hülyeséget, hogy ő öngyilkos lesz.
2013. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emberek ***** válasza:
na basszus nekem ugyanilyen ismerősöm volt/van. ha érdekel, hogy mit mondtam neki, és mit csináltam vele, akkor nyugodtan írj privátot
2013. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 guzu válasza:
Szerintem csak tinédzser korszakát éli és felkelti a figyelmet. Mindenképpen beszélni kell vele, különben tényleg képes butaságot csinálni és ezzel csak magának árt... :D
2013. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!