Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy leszbikus...

Szerintetek egy leszbikus kapcsolat mehet hosszu tavon? Magyarorszagon mikor lesz vegre elfogadott? 23/L

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szerwlmesek vagyunk baratnommel, mae 2,5 eve egyutt vagyunk amibol mar ket eve egyutt lakunk, vele kepzelem el az eletem, pedig elotte elegge kcsapongo voltam, egy fiu sem erdekelt mindenkivel csak jatszottam veluk. Senki sem hinne rolam, minden csaladi esemenyen az az elso, hogy Noemi olyan szep vagy es okos, miert nincs baratod? En meg csak nagyokat hummogok.. hollandiabn dolgozunk mindketten, olyan dolgokat csinalunk osszefogva h az mar mesebe illo, minden sikerul, felelmetes erzes. De ha gyerekvallalas szoba kerul nem tudom mi lesz.. kesobb hazkoltoznenk, de otthon meg mindig egy virusnak tekintik ezt az egeszet. A szuleink nem tudjak mi van, nagyon vallalosak, az enyemek se de mar elmondanam..

2013. márc. 30. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van önálló kereseted, nem függesz a szüleidtől és így nem tudnak eltiltani, bezárni, felügyelni és semmiféle módon nem tudják megakadályozni kettőtök együttélését, akkor nyugodtan mond el. Ha minden okés akkor megértik, ha nem akkor balhéznak, de ugye ténylegesen nem tudnak semmit se tenni ellene. Ha ezért kiközösítenek, akkor az őket minősíti.


Ami meg a gyerekeket illeti... Nos, a jelenlegi kormány ugye a család fogalmát apa, anya, gyerek képében tette be az alaptörvénybe. Szóval nem valószínű, hogy itt a közeljövőben más dolgokat is elfogadnak, szóval szerintem ha megvan rá a lehetőséged, beszéled a nyelvet és van MUNKÁD(amit itt nem fogsz találni) és az esélyed is nagy, hogy kint boldog légy a pároddal, akkor maradj kint és élj boldogan. Itt nem vár más csak munkanélküliség, pénztelenség, zsarnokoskodás és gyűlölet. Sajnos ez van.

2013. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mikor az alattunk lévő korosztály 3-4 évvel, olyan 35 körül lesz, akkor legális lesz a házasság. szóval olyan 20 év. Én is azt ajánlom, menj ki, szerezz állampolgárságot, aztán jöhet a kisgyerek. Halkan megjegyzem itthon is lehet gyereket "szerezni".
2013. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 40 évesen, vehetem el álmaim nőjét. Hurrá... Szar a világ.
2013. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnenk egy jo darabig hazamenni, de o nem szeretne kint elni, en inkabb hajlanek ra sokkal jobbak a lehetosegek...mindkettonk ket munkahellyel rendelkezik, de nem megterhelo!
2013. márc. 30. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az érzésem, hogy még 20 év múlva sem lesz elfogadott. Annyira vissza van maradva a társadalom, hogy sírhatnékom van. Én is külföldre kényszerülök és a barátnőm is külföldre akar menni. Szüleink nekünk sem tudják még.
2013. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elfogadottabb, mint volt. De talán 3-4 generáció után lesz olyan, ami elfogadható, az meg, hogy mikor lesz a bejegyzett élettársi kapcsolatból ELFOGADOTT házasság az... uhh.
2013. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát igen nagyon negatív a helyzet, generációkról meg 20 évről beszéltek meg ilyenekről.. tudom, hogy elég rossz a helyzet itthon, még nem annyira elfogadott téma ez, dehát kelet-európában minden később történik mint nyugaton. nézzük pozitívan a dolgok, portugáliában, spanyolországban, hollandiában, belgiumban, dániában, norvégiában, svédországban legalális a melegek házassága (és épp most legalizálják angliában és franciaországban, tegnap legalizálták új zélandon és uruguay-ban, amerikában folyamatosan legalizálják a különöző államolban, izlandnak és belgiumnak meleg kormányfője van) és szinte minden európai országban vannak már bejegyzett élettársi kapcsolatok, szóval keletebbre is elfognak érkezni ezek a dolgok.. most persze fidesz van meg jobbik és ez még így is marad egy darabig, de sztem 10 év mulva szerintem minden EU-s országban lesz melegházasság. az más kérdés, hogy ez nem azt jelenti, hogy a magyar társadalom 10 év múlva olyan elfogadó lesz mint nyugaton..

vannak ilyen felmérések, és Mo-n az embereknek csupán 7%-a válaszolta azt, hogy ismer melegeket.. ez nyugati országokban 70-80% arányban volt. szóval ez nagyon gáz.


nem tudom, én külföldre megyek (igazából nem ez miatt, mindig is külföldön akartam élni, de az hogy meleg vagyok szinte egyértelművé tette nekem h nem itt a helyem), én jövőre megyek ki egyetemre, találok egy lányt, feleségül veszem és gyerekeink lesznek :) Magyarország nincs a terveim között, és sztem itt nem lehet melegként normálisan élni. Nem jó sem nektek, sem a gyereknek ha úgy nevelitek fel itt, hogy nincsenek jogaitok és a környezet is furcsán tekint a dologra.. ha van kinn munkátok, ismeritek a nyelvet meg minden okés, akkor hidd el sokkal boldogabb élet vár rátok kint. sok sikert a szüleiddel, én elfogom mondani nekik miután elköltöztem itthonról. már nem függsz tőlük anyagilag, meg nem laksz velük tehát ilyen szinten se érhet kellemetlenség, úgyhogy nincs értelme tovább titokban tartani, csak teher a válladon.. valamikor úgyis el kell mondanod nekik és nincs értelme halasztani.

2013. ápr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!