Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színésznő szeretnék lenni....

Színésznő szeretnék lenni. Van hozzá tehetségem (többen is mondták már) Filmekben szeretnék játszani. Szüleim is mondták hogy eltudnának képzelni ezen a pályán. Én pedig ennek elérésében mindent megteszek. Mit tegyek? TÖBBI LENT.

Figyelt kérdés
Szóval az az én problémám, hogy hogy tudnám én ezt elérni? esetleg egy casting valami filmbe vagy ilyesmi? vagy pedig egyetem? az igazság az az, hogy gimnáziumba nem akarok dráma szakot tanulni hanem inkább a nyelv hiszen valljuk be hogy ma már a nyelv nagyon sokat számít minden szakmában (azért a színészeten is) szóval egy kéttannyelvű gimnáziumba szeretnék menni és csak utána elmenni egyetemre.. ez így lehetséges? vagy muszáj drámaszakos gimnáziumot elvégezni előtte?

2013. márc. 31. 17:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha felvesznek egy nyelvi suliba akkor lehet inkább azt választanám hiszen ha nyelvet tudok akkor már eleve jobb helyzetből indulok viszont én nem tudnék elképzelni más munkát magamnak.
2013. ápr. 2. 21:45
 12/12 anonim válasza:
100%

Most fogsz felvételizni?

Akkor menj nyelvire ,és még akkor mindig tudsz színjátszóra járni ,az is lehet,hogy megunod! És egyébként vannak olyan színészek akik úgy váltak valakivé,hogy egy színjatszó csoportba jártal és így figyeltel fel rá,vagy valami nyomi sorozatban meglátták,hogy"tyű neki van hozzá tehetsége" feljeresték és így lett ismert.

Stohl András sport szakra járt gimnazista korában( ezt onnan tudom,hogy az én sulimba járt) és mégis színész lett;)

2013. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!