Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellenne tennem?

Figyelt kérdés

Az este szakitott a baratom,tudim nem voltunk sokat egyutt csak 3hetet de nagyon megszerettem,es nem szeretnem elvesziteni.mit tegyek h vissza szerezzem?:((

azt mondta h o csak bartkent szeret es probalta h mukorjon de nem ment.

s tudnam vissza szerezni?:((:((:(( SEGITSETEK LEGYSZI:((:((:(( Nekem csak o kell senki mas:((:((:((

16L


2009. aug. 27. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes őt vissza szerezni. Voltam én is így. Hiába találkoztam vele akkor is csak úgy éreztem iránta mint egy barát. Pedig kerestem azokat a tulajdonságokat benne amik vonzóbbá teszik a másikat számomra.
2009. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de en vissza akarom kapni:-<
2009. aug. 27. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos kapcsolat után velem is szakított tavaly márcuisban a barátom. Ez idő alatt én is nagyon megszerettem . Pontosan én is így voltam vele, ahogy most te, agy fogtam fel a dolgokat.

Azóta se tudtam túltenni magam rajta, próbálkozok, remélem , mostmár itt az ideje, hogy elengedjem őt . :-(

Rájöttem arra, hogy mindenhez idő kell, mindenhez!! Most semmiképpen nem tudnád őtt visszakapni, talán majd később , sokkal később.

Ha va még dolgotok egymással az életben, a sors úgyis az utadba sodorja és ismét egymásra találtok. De ez ne minden esetben van így.

Engedd el őt, még most, míg nem késő, mert te is úgy jársz mint én, nem fogod túltenni magad a szakításon.

Tudom mit érzel, én is ezt éreztem.;-(

Majd ha jön egy másik szerelem, fiú az életbe, hidd el.

25/L

2009. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem tedd tul magad rajta,mert ha most nem tudott megszeretni,nem is fog késöbb sem.én igy voltam egy barátommal,összejöttem vele,hátha meg tudom szeretni,de sajnos nem ment.de ö szeretett,és nem akart leszakadni rolam és igy kezdtem megutálni:( sztem ha nem akarod elrontani a barátságotokat,törödj bele abba,hogy nem tudod megszerezni.örülj neki barátok vagytok még és nem utálattal mentetek szét.
2009. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg neki a melleidet! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

16:59 - ezen felröhögtem:D

amúgy télleg, mutasd meg neki,hogy jó csaj vagy,keresve se talál jobbat, és főnyeremény lennél neki!

főzz, stb, találkozzatok azért akár barátilag társaságban is, érj hozzá sokszor, stb=) még megváltozhat a véleménye,simán

2009. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

16:59 mar mutattam:))

17:36 azt teszem egytarsasagban jarunk es mindig azt teszem...tegnap egyutt voltunk bulizni es nagyon jo volt8-> de lassan de biztosan kisse elengedve es ovatosan de vissza szerzem,nem adom fel konnyen:-) ko0szi a valaszokat meg adhattok ha gondoljatok:-D

2009. aug. 30. 01:24
 8/8 A kérdező kommentje:
asszem muszaly lesz elfelejtsem:-<
2009. aug. 30. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!