Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem féltek, hogy rátok ismerne...

Nem féltek, hogy rátok ismernek a kérdéseitek alapján?

Figyelt kérdés

Sokan olyan részletesen leírnak egy adott szituációt, ami velük történt, hogy ha valaki kicsit is ismeri őket(pl oszt.társa), akkor szinte biztos, hogy ráismer...és közben olyan problémákat írnak le, amit nem hiszem, hogy szét szeretnének kürtölni az összes ismerősüknek.

Mielőtt kérdeznétek nem, nem ismertem rá senkire...és rám sem ismert senki.

Volt már olyan, hogy ráismertetek valamelyik ismerősötökre gyakorin? És akik ilyen részletesen leírtok mindent, nem féltek, h rátok ismernek? Vagy azért van ez mert fontosak a részletes körülmények ahhoz, h megfelelő választ kaphassanak, kockáztatva, hogy ezzel ráismernek és akaratlanul is "elárulja magát"?


2013. ápr. 2. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kicsit félek. Bár a problémáimat nem itt adom ki magamból, általában csak nagyon általános jellegű kérdéseket teszek fel, vagy pedig tájékozódójellegűt.

Válaszaimban szoktam kicsit mesélősebb lenni, több mindent elmondani magamról, de olyankor meg reménykedek, hogy az olyan ismerőseim, akik az adott válaszból rám ismernének, ne lássák azt a kérdést. :)

Egyébként én volt már hogy felismertem ismerőst, de ő nem magánjellegű kérdést tett fel, csak szimplán túl lett magyarázva a dolog, ezért ismertem rá. Úgyhogy akkor nem volt gáz írni neki, hogy helllóóóóó XY. :)

2013. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én válasz alapján találtam meg a párom bátyjat. meg egy barátnõm akit itt ismertem meg. ja meg a párom találta meg a kérdésem de neki mondtam hogy ez a kérdésem es olvassa el a kapott válaszokat.
2013. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem írok részletesen. Ami nem lényeg a válaszadás szempontjából az nem osztom meg. Vagy kamuzok lényegtelen dolgokról pl.: 17 helyett 16 évest írok meg ilyenek...

Nem sok ismerősöm használja ezt az oldalt vagy legalábbis nem tudok róla. Még nem ismertem rá senki pedig elég régóta itt vagyok... Rám meg nemigen ismerhetnek, bár az se baj. Én nem kérdezek csak válaszolok és felvállalom a véleményem. Nem zavar ha tudják, hogy ki vagyok...

2013. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A véleményemet én is felvállalom, nem erről van szó. Csak sokan a magánéleti problémájukat részletezik, miközben olyan infókat is elmondanak, ami alapján rájuk lehetne ismerni. Abban, hogy hány éves vagyok, én is szoktam hazudni :D
2013. ápr. 4. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!