Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm szerint szerelmes...

A barátnőm szerint szerelmes belém az a fiú, aki tetszik nekem, de ő nem tudja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt is mondta,hogy meg fog kérni,hogy járjak vele.

#szerelmes belém az a fiú #aki tetszik nekem
2013. ápr. 4. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Most én ezt nem értem.. tudja, hogy szerelmes beléd de még sem? Meg téged miért fog megkérni,hogy járj vele, ha szerelmes vagy belé? 8 órám volt ma de azért nekem ezt már magas kibogarásznom..:D
2013. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ő nem tudja h szerelmes vagyok belé...
2013. ápr. 4. 16:46
 3/10 anonim válasza:
Hallgass a barátnődre és beszélj a fiúval! Én így jöttem össze az exemmel. :) Sok sikert!
2013. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam rajta hogy megkérdezem,csak attól félek hogy visszautasít és az nekem nagyon fájna
2013. ápr. 5. 14:26
 5/10 anonim válasza:

Szerintem is kérdezd meg tőle.

Szerencse teszi a mestert

2013. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké,akkor majd hétfőn megkérdezem tőle és köszi a válaszokat.Még lennem egy kérdésem:hogyan kérdezzem meg hogy járna-e velem?
2013. ápr. 6. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:
ha úgyis szerelmes beléd, akkor tök mindegy mit csinálsz, örülni fog neki :) először öleld meg, néz a szemébe, aztán csókold meg :$ és akkor már minden okés :))
2013. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
okéé :D :D de nem garantálom hogy megcsókolom :D :D
2013. ápr. 7. 09:23
 9/10 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem meg mert NEM MEREM!!! ;(;(
2013. ápr. 8. 13:35
 10/10 tillbp válasza:

Elég, ha látja, hogy jól viszonyulsz a vele való társalgáshoz, pl., ha mosolyogsz, vagy más, de látszik.

A legenyhébb esetben sem tudja eldönteni, hogy csak barátságos vagy-e, vagy pedig több is van benned, annál.

De sokkal inkább, eleve úgy gondolja, hogy az utóbbi.

Ha akar valamit erre fog is tenni valamit...

2013. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!