Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőmmel folyton veszekszünk?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy én nagyon irigykedtem a barátnőmre.Hogy neki sokkal jobbak a ruhái meg a tanárok kivézeleznek vele,meg a fiúk is belé szerelmesek.Aztán addig addig irigykedtem amíg olyan mélyre nem süllyedtem,hogy azt mondtam,hogy írjon rondán,és ne hordjon szép ruhákat.És ezt a rondán írást a szülei is észrevették,és beszéltek anyukámmal és ő jól megszidott.Ebből tanultam és soha többé nem mondtam neki azt hogy írjon rondán.Aztán most megint elkezdtem:Ne legyen minden dolgozatod ötös!!Ne járj olyan szép ruhákban.

És a barátnőm meg már fél tőlem és folyton hazudik.Semejikünk sem tud megváltozni.Amúgy meg nem bírjuk ki egymás nélkül.Akármennyire is utálom magam nem bírok megváltozni.Mit tegyek????????Segítsetek sürgősen!!



2013. ápr. 19. 22:14
 1/4 acelsziv ***** válasza:
Te egy igazi gyökér vagy. Tartsd távol magad a barátnődtől és ne tedd tönkre az életét.
2013. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én tudom milyen barom vagyok,de nagyon nagyon meg akarok változni de nem megy.Egyébként meg a b.nőm is imád velem lenni,és én is vele és mindent megteszünk hogy egy napot együtt töltsünk.És én tudom hog hülye voltam,úgyhogy ezt a komiban nem kell közölni velem,értelmes válaszokat akarok.Am 10 éves vagyok
2013. ápr. 20. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Te sem vagy semmi, de milyen retardált ember az, akinek azt mondják, hogy írjon rondán, és akkor rondán ír? Vagy hogy ne járjon szép ruhákban, és akkor nem jár többet szép ruhákban? Vagy hogy ne legyen minden dolgozata ötös, és akkor direkt elrontja? Úristen...
2013. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan igy van ő mindent direkt csinál
2013. máj. 3. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!