Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval, 16 éves lány vagyok és a legjobb barátnőm is ennyi. Ő egy hónapja kórházba került csak egy kivizsgálásra mert lehet, hogy lisztérzékeny. Nem hívtam fel, mert gondoltam majd személyesen bemegyek hozzá. Erre azonban nem került sor. Akkor nagyon nagyon besértődött, de végül megbocsájtott..

Aztán most megint kórházba került, csak most Budapestre. Tegnap ment fel, és előtte mondtam neki, hogy hívom.. Igen ám, de délután közbe jött nekem valami, nem lehettem otthon hogy felhívjam a vezetékesről, a mobilomon meg nincs pénz, mert kártyás..Úgy gondoltam, hogy majd ha hazaérek elvégzem a dolgaimat és utána hívom fel..

Aztán meglátom a telefonom... 5 nem fogadott hívás és egy SMS: ne mondj olyat amit nem tartasz be :):)

Aztán egyből felhívtam és elmondtam neki h sajnálom h nem tudtam hívni meg minden... Erre mondja h neki elege van ebből meg minden és h már nem akar a barátom lenni...

Tudom, megértem, hogy milyen rossz lehet egyedül egy kórházban de nem tudtam megoldani ezt a telefonálást..

Jogos a sértődése, meg hogy ilyet mondjon?

Mennyi az esély rá, hogy kibékülünk?

Még most is ott van, ma műtik, és hívtam ma egy csomószor de kinyom, meg az sms-eimre se válaszol... ( reggel feltöltöttem a kártyám )

Segítsetek, nagyon el vagyok keseredve!! :( :( :(


2013. ápr. 19. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl hosszú...


Amúgy ha tényleg öri-hari van, akkor töröld FB-röl!

2013. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de én ezt nem akarom ennyiben hagyni!!! :((( most ilyen kis piti dolog miatt szakadjon meg a barátságunk ami már másfél éve tart?
2013. ápr. 19. 10:36
 3/6 anonim válasza:
Hidd el nekem, egy őszinte barátságot semmi sem tud szétszakítani. Ha meg ez miatt többé nem szól hozzád, akkor eleve nem tartott igazi barátjának. De az is lehet, hogy csak túl izgatott, azért mégiscsak műtik! Szóval, lehet, hogy nem komolyan mondja, csak túl stresszes (ami érthető is).
2013. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van !! nagyonis :) köszönöm :)
2013. ápr. 19. 20:14
 5/6 anonim válasza:
Igazán nincs mit. Drukkolok nektek! :)
2013. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :))!!!
2013. ápr. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!