Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megvan írva a...

Szerintetek megvan írva a sorsunk vagy magunk alakítjuk?

Figyelt kérdés

Ezt nagyon sok mindenkitől megkérdeztem már, mások válasza is érdekel kíváncsi vagyok!

15/L


2009. szept. 25. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Is Is...n hiszem,hogy a sors megírja előre,de hagyja hogy magad formáld,felajánl olyan helyzeteket amikkel jobbá teheted a végkifejleted:)
2009. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki maga alakítja a sorsát, nem 100%ban de nagyrészben mindenki maga dönt az életéről.
2009. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Az enyém biztosan, mert ha én irányítanám, akkor minden másképen történne. Ennyi véletlen meg nem lehet.

"Nem ide jöttem, nem ezt akartam" :-))

2009. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
81%
valószínű hogy a cselekedeteink alapján kapunk újabb megoldásra szoruló helyzeteket,szeretetet,odafigyelést,boldogságot,letörtséget egyszóval mindent!sokszor az ember ezt mondja:miért kapom ezt hisz egyáltalán nem érdemeltem ki(itt nem boldogságról van szó:)pedig ha jobban belegondolnánk lehet hogy sokkal jobban megértenénk hogy mi miért történik velünk.tehát arra szeretnék kilyukadni hogy a cselekedeteink,döntéseink és érzéseink alapján kapjuk azt amit.
2009. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem mindenki maga alakitja,es azok talaltak ki/hisznek a sorsban akik nem akarnak/mernek feleloseget vallalni tetteikert. Ha tevedek akkor bocs de ez a velemenyem.

Aki hisz benne elmondana miert,legyszi?

Amugy ensem ertem miert szerelem/sex kategoriaba irtad ezt.

16/F

2009. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem teljesen magunk alakítjuk ez biztos. Mert akkor hogy lehet hogy valaki pl. 30 évig lottózik és életében a legnagyobb találata egy 2-es, valaki pedig megnyeri a főnyereményt? Biztosan nem azért nem nyeri meg az illető mert nem akarja. Hogy lehet az hogy valaki állandóan betegeskedik úgy hogy mindent megtesz annak érdekében hogy ne így legyen, valaki pedig dohányzik, iszik és mégis elél 70 évig? Elég összetett egy dolog, lehet vitatkozni rajta de igazából senki sem tudja.
2009. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Ezen felesleges agyalni. Az élet egy lineáris játék, hisz egy rossz döntés után nem hozhatod be a mentést és nézheted meg, hogy mi lett volna ha...
2009. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Absolut mertekben te iranyitod,azert mondjak hogy a sors,mert azt nem tudjak kiszamitani,de nem gondolnak arra, hogy masok cselekedetei is befolyasoljak az eleted.Es ez nem a sors kiszamithatatlansaga hanem a cselekedetenek a kiszamitasa.
2009. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem mi irányítjuk a sorsunkat! A gyermek akarta a pedofilt? Vagy akarta magának részeges apát?

Mert ha mi irányítanánk a sorsunkat, akkor azt mikortól rányitjuk mi? A születésünktől kezdve, vagy amikor nagykorúak leszünk?

2009. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

'.Azért ideírtam,mert véletlenül! Tényleg, ne haragudjatok=(

Amúgy meg szerintem meg van írva:D Győzike mondta egyszer:

"Kiválasztják azokat,akik autóbalesetben halnak meg, kiválasztják azokat,akik repülőgéppel lezuhannak, és kiválasztják azokat, akik nagyok lesznek"=) Ezzel az egy mondatával értettem egyet az egész show-ja alatt

2009. szept. 25. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!