Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Betegség és iskola?

Betegség és iskola?

Figyelt kérdés

Szerintetek sokat hiányoztam az iskolából?Össz-vissz 4-5 hetet áprilisig.Mindig összeszedek valamit anyuék mondják hogy nagyon sokat hiányzók.

Már elakarnak vinni vérvételre meg már multivitamint is szedek.

Sokat hiányzók?


2013. ápr. 23. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozzám képest sok, én kb egy hetet vagy annyit sem. Nálunk vannak olyanok is akiket alig látni ( nem lógás miatt ) de azért elmehetnétek vérvételre :)
2013. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vérvételre mindenképp menj el! Multivitamin helyett pedig nem ártana a vitaminokat külön-külön nagyobb dózisban szedni.

Sajnos én is elég beteges vagyok, és sokkal többet hiányzok mint te. Második félévben havonta 4-5 nap ha ott vagyok, az már jónak számít. Még nem derült ki mi a bajom, de már alig élek. Jobb lesz ha minél hamarabb utánajártok a problémának, mert ha úgy legyengülsz mint én, nagyon nehéz lesz felépülni.

2013. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!