Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresztények? Jézus be tudja...

Bakos Alexander kérdése:

Keresztények? Jézus be tudja gyógyítani a megsebzett szívemet?

Figyelt kérdés
18F Elmentünk egy éjjel szórakozni az unokatesóimmal egy szórakozóhelyre,aztán ott összeismerkedtem egy lánnyal egész éjjel beszélgettem vele a discoba meg hülyültünk meg baromkodtunk! Azonnal beleszerettem nagyon megtetszett a stílusa meg a személyisége nagyon ott volt a lány! Minden szempontból! Meg is adta a tel számát nekem és megbeszéltük hogy majd másnap felhívom aztán megbeszélünk egy randit erre felhívom és elkezdi hogy ő már mással randizik bocsikahhh Ez rosszul is esett nekem egy kicsit és fáj is a szívemben megmondom őszintén! Úgy gondoltam hogy megtaláltam az igazit!... Pont tartottam haza felé trolin és egy picit össze volt törve a szívem miatta! Nagyon bele éltem már magamat a folytatásba aztán egyszer csak haza értem és azt vettem észre hogy a szívemben kezd begyógyulni az a kis seb amit a lány ejtett amikor pihentem az ágyamon! Jézus Krisztus tud ilyet csinálni hogy begyógyítja a szívemen a fájdalmat?? Ugye ő képes erre?? Vagyis jól éreztem hogy ő volt???

#gyógyítás #Isten #fájdalom #keresztény #Jézus #szív #Jézus Krsiztus #Begyógyítás
2013. ápr. 25. 01:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Zsoltárok 147:3. "Meggyógyítja a megtört szívűeket, és bekötözi sebeiket."

Bár itt Istenről van szó, de a Fia Jézus Krisztus is ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik, mint ő.

Zsidók 1:3. "A ki az ő dicsőségének visszatükröződése, és az ő valóságának képmása, a ki hatalma szavával fentartja a mindenséget, a ki minket bűneinktől megtisztítván, üle a Felségnek jobbjára a magasságban."

Elég jártas vagyok a témában, az udvarlásban is nem egy tanácsot adtam már, boldog házasságban élek, tehát, ha megengeded, neked is mondanák valamit.

Nem akarlak megsérteni, de rossz helyen keresel párt. A discóba nem az erkölcsösebb fajta jár.

Egyébként, ha gondolod, szívesen beszélgetek veled Jézusról, meg Bibliai témákról is.

2013. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!