Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok mostanában...

Miért vagyok mostanában ennyire feldenékeny? Mit lehet tenni? Nagyon zavar!

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
stressz?
2008. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MEMOLIFE nevű gyógyszert szedj egy darabig, az segít.
2008. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha épp a 12-16 korosztályhoz tartozol akkor nem vagy egyedül. Nekem is vannak ilyen gondjaim, sokszor a rövidtávú emlékezéssel. Ahogy ajánlották szedj Memolife-ot, vagy menj el orvoshoz, bár annak szerintem nincs sok értelme.
2008. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel "szenvedek". Állitólag a nem megfelelő érkezés tehet róla, bár én Semmi vagy legalábbis minimális káros anyagot eszem meg. Vagyis amiben van. Velem olyan is előfordul, hogy mesélek vagy beszélek és közben felejtem el mit is mondtam. Vol már sok gondom a "szenilliségem" miatt. Egyél sok halat, vagy menj el orvoshoz:( Sajnos sokmindent nemlehet teni. Vagy memória gyakorlatokkal lehet próbálkozni.:(
2008. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!