Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rajongói levelet akarok...

Ha rajongói levelet akarok küldeni külföldre, küldhetem ajánlott levélként?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha mindenképp odaérne, és nem kallódna el, sajnos ez már a "sima" leveleknél nem biztosított, így mindenképp elsőbbségiként küldeném, de még az ajánlott levélen is gondolkozom emellett. Csak nem vagyok benne biztos, hogy egy rajongói levelet lehet-e vagy megéri-e így küldeni, mivel gondolom rengeteg levél érkezik az adott címre, és az ajánlott levél lényege ha jól tudom, hogy személyesen kézbe adják át, vagy ha ez nem sikerül, akkor ugye értesítőt hagynak, hogy melyik postán lehet átvenni. Namármost gondolom az ott dolgozók ha esetleg nem tudják átvenni a levelet, nem hiszem h egy rajongói levélért fognak rohangálni a postára, hisz ez csak 1 a többi 1000-ből... szóval nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne-e. Szerintetek?

2013. máj. 1. 20:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!