Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkát ajánlott. Ha nem...

Munkát ajánlott. Ha nem akarok olyan munkát amit ő mond, akkor abból sértődés lesz vajon?

Figyelt kérdés
A nagybátyám egy nagyobb áruházban dolgozik. 9 hónapja keresgélek a munkahelyek között, de nem találtam eddig semmit pályakezdőként (2 éves OKJ-s, kereskedelmi szakmám van). Azt mondta be tudna tenni oda ahol ő dolgozik. Most ez h*lyén hangzik, de életem első munkájának szívesen elmennék árufeltöltőnek is, mivel még soha sem dolgoztam, nem akarok egyből valami nagy felelősségű munkát...Igaz nem mondta hogy milyen jellegűt tudna intézni, de gáz ha megmondom neki hogy egy darabig valami felelősség mentes munkát akarok csinálni? (Tudom minden munka felelősséggel jár, de ki szeretném próbálni hogy úgy egyáltalán milyen dolgozni.) H*lye vagyok? :D
2011. júl. 5. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom sértődés lesz-e, de én összetenném a két kezemet, ha végre lenne munkám, pedig csak 2 hete keresek (akkor végeztem a sulival...).


De te tudod...


Én elfogadnám, bár tudom, nem ez volt a kérdés.

2011. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja. Ha nem megy, rövid úton kidobnak, te meg majd kihagyod az önéletrajzodból és kész. Ha meg megy, akkor tök jól jársz, biztos jobban, mintha keresgélnéd az arufeltöltést meg ilyeneket. Nem könnyű manapság munkát találni.
2011. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Örülj, hogy van lehetőséged!
2011. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt sem tudod, hogy milyen munkad tud neked szerezni, ezert eloszor is ne utasitsd vissza, hisz azt sem tudod, hogy mit utasitanal vissza. Ugysem tesznek be teged nagyfonoknek egy OKJ-vel meg nulla tapasztalattal. Ne utasitsd el. Ha majd nem megy, nem megy, de eloszor probald meg es orulj a lehetosegnek!
2011. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak mert mindenki valami irodai munkásként szeretne látni, de nem érzem magamat késznek arra hogy irodában dolgozzak. Semmit sem tudok hogy mit hogyan kell(ene) ott csinálni...Én még nem lennék jó ilyesmire HA ilyen munkát intézne. (Bár nem olyan nagy valaki ő ott, szóval sanszos hogy árufeltöltői lesz amúgyis vagy pénztárosi) De ezzel meg az a rossz, hogy akkor meg jön a többi családtag, hogy "Hát ezért tanultál?" ....


Áhh, annyira nem tudom mi lenne a jobb....

2011. júl. 5. 22:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

jajj! fogadd el! olyan nehéz találni:((

(az árufeltöltés rohadt unalmas rabszolgamunka)

2011. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 5. 22:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pályakezdőként bármilyen lehetőséget eldobni hülyeség szvsz.


"ki szeretném próbálni hogy úgy egyáltalán milyen dolgozni"

Mondjuk kipróbálod, nem fogadod el ezt a lehetőséget. Ha azt nézzük, hogy a pályakezdőkre mostanság mennyi szívás vár, akkor jó hosszú keresgélés után találsz valami helyet egy köcsög főnökkel, ahol nem fizetnek ki rendesen, és akármikor kirúghatnak, nem mehetsz el pisilni sem, stb. Kipróbáltad. És? Dolgozni kell, tök felesleges próbálgatni ezt szar helyeken.

Akkor már inkább egy olyan helyen ahol van egy kis hátszeled, és akár normálisabb állásod elsőre is, amit meg kell becsülni és örülni neki, nem húzodozni.


Annyiból megértelek, hogy ez egy felelősség neked, ráadásul egy családtagod felé, de a felnőtt lét erről szól.

2011. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valahol egyszer el kell kezdeni. Hidd el, ott is fogják tudni, hogy pályakezdő vagy, és úgyis minden helyen az első idő a betanulásról szól.

Amúgy meg nehogy azt hidd, hogy minden irodai munka akkora felelősséggel jár. Ha meg igen, akkor mi lesz?! Max lesz egy jól fizető állásod. :)

Szerintem ne parázz, fogadd el, nézd meg, és ha nagyon nem tetszik, papírforma szerint 3 hónapon belül elléphetsz minden kérdés nélkül. :) Tehát hajrá! :)

2011. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
fogadd el
2011. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!