Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mért nem ajánlott este hat...

Mért nem ajánlott este hat után enni ha le akarok fogyni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok :)

#fogyás #hat óra
2012. dec. 11. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Azért csinálják sokan, mivel így egészen reggelig éhezel. Viszont ez nem egészséges és nem is ajánlott.
2012. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem azért

este más lassabban emésztesz mint napközbe, ha lefekvés előtt, vagy 1 órával előtt eszel akkor alváskor is emésztgetsz még, ill ha alszol, a tested lelassult üzemmódba kerül, nincs szüksége annyi energiára, de amit bevittél az ott van és fölösleges --> tárolni fogja

ha este előtt befejezed a vacsit és mondjuk 10kor már ágyban vagy akkor nem kell emésztenie a szervezetednek alváskor

2012. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*este 6 előtt
2012. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Elvileg 3 óránként ajánlott enni. Ha 6kor eszel és 10kor fekszel le, az már kapásból 4 óra, de az emberek többsége nem 10kor megy aludni. Amúgy a módszer hatásos, de szerintem nem a legjobb és a legegészségesebb.
2012. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Látom közel sem olyan egyszerű ez mint hittem :( Szóval akkor ennem kell még hat után is egyszer, ugye? Mi lenne ha könnyű kaját ennék?
2012. dec. 11. 23:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ezzel foglalkozni.

De a válasz az, hogy nem jó már az emésztésünk este (és éjjel).


Amúgy.. sokkal fontosabb hogy ne egyél kenyérféléket, tejes cukros szemetet. Én ezzel foglalkoznék.

2012. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Joghurtot ajánlod? Mert én imádom a joghurtot! :D
2012. dec. 12. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor inkább ne kérdezd ezt tőlem.


Joghurtot igazából egy táplálkozáshoz valamit is értő ember sem ajánlhatja - kivéve ha a Danone jól megfizeti.


A benne lévő hormonok és fehérjék révén számunkra egy nagyon kellemetlen dologgá válik.

2012. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!