Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek otthagyjam az...

Szerintetek otthagyjam az Egyetemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyetemre járok ez az első évem, de eddig mindenen átmentem, jól teljesítettem, az az álmom, hogy tanár legyek, szeretem a gyerekeket, meg van is kedvem hozzá. A suli megy is, csak sokat kell tanulni, a családom nem akarja elfogadni, hogy ennyit tanulok, azt akarják, hogy dolgozzak is, de sajnos nem tudok, mert nincs időm. Azt mondják, hogy mások viszik a sulit munka mellett és be sem kéne járni mindig. Már 3 éve együtt vagyunk a párommal, de náluk is nagyon rossz a helyzet. Arra gondoltam, hogy míg még lehet otthagyom az egyetemet, és inkább elmegyek dolgozni, hogy el tudjak innen költözni, és a párom is otthagyná. Szerintetek ez a helyes döntés? Végül is nem minden a diploma, sajnos így nem vagyok boldog, mert mindig szídnak, meg mindenn szarnak elhordanak.

2013. máj. 1. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez az álmod,akkor nem kellene otthagyni.Az első év nehéz,bele kell rázódni.Hétvégén és nyáron viszont lehet dolgozni.
2013. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ott. Utána érettségivel meg mehetnél gyárba dolgozni.:( Csináld végig!
2013. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem, csak nagyon nehéz, nem nagyon hagynak tanulni és állandó feszültség is van. :(
2013. máj. 2. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!