Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne féljek...

Mit csináljak, hogy ne féljek tőle enyire? Nagyon rossz lesz?

Figyelt kérdés
Hajóútra megyünk az osztállyal.Kötelező részt venni rajta mert ez egy szakgyakorlat. Nagyon félek a víztől, soha nem hajóztam még és még csónakban sem ültem. Félek tőle, nagyon rossz lesz? Mivan, hogyha rosszul leszek rajta? A tanárt egyáltalán nem érdekli, hogy páran nagyon félnek csak azt mondogatja, hogy kötelező részt venni rajta.
2013. máj. 8. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért vagy ennyire negatív. Ha már előre eldöntötted, hogy rossz lesz akkor valójában így lesz.

A hozáállásod csak a tiéd. Akkor miért kívánsz rosszat magadnak a beképzelt rosszal?

Tudod mit?

Nagyszerű lesz! Teli élményekkel, nevetéssel, és egészséggel.

De e helyet sírhatsz, mi lesz, ha.. vagy.. ha.. vagy.. ha ...

Kedves optimista ember közelébe mindig jobb lenni, mint egy panaszkodós jajj mi lesz ember közelébe.

Még van időt változni!

Mindennapjaidat is így éled? Mi lesz ha elüt az autó, ezért ki se megyek az utcára?

Tudom most nyersen fogalmazok, de azt akarom, hogy megérts. A félelmeid nem irányíthatnak, hanem te irányísd őket át pozitív gondolatokká!

2013. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz rossz, ne aggódj. :)


Felügyelnek rátok, így baj nem történhet.


Gondolj inkább arra, ahogy ringatnak a hullámok, a napsugár megcsillan a víz tetején, te pedig pihenhetsz, szabadon engedheted az elmédet.


Én szívesen mennék pl. :D


17/L

2013. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!