Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon paraszt volt . Ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon paraszt volt . Ezt nem képzeltem volna . Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
nemrég kiirtam ide egy ilyet : "Egész életembe az igazit kerestem és azt akartam hogy vele legyen az első alkalom.Jártam pár fiuval de mindegyik akkor szakított velem , mikor azt mondtam hogy én nem akarok vele lefeküdni.És most igy 11. be már keztem feladni. És mikor már végre 12.-es lettem jött egy új fiu az osztályunkba és NAGYON helyes volt... ugy éreztem tényleg ő az igazi. Mindig csak rá gondoltam és azon gondolkodtam, milyen jó lenne ha elhivna valahova , és ez meg is történt . minden jól alakult már járni is keztünk . Párszor ő is mondta hogy nem e akarok végre lefeküdni vele .de én még várni akartam és ő ezt elfogadta.Mikor már 1és fél éve jártunk akkor azt mondtam rá hogy igen.E l is jöt az a nap . Mikor már csak a fehérneműm volt rajtam bele sugtam a fülébe hogy nekem ez lesz az 1. , és ő rámnézett és azt mondta : tényleg? ekkor fogta magát és felált felöltözött és elment. Fogalmam sem volt mi történik. Híába hivtam , kinyomta . Mikor át mentem hozzá ( mert ő egyedül él) akkor nem nyitott ajtót. Ráirtam facebookon hogy: most akkor mi van? és ő csak annyit irt hogy : haggyál már békén ... " és most érkezett rá válasz.. a legjobb barátnőmnek is teccet.ő is akarta őt , csak ő könnyebben igent mond a szexre..és mint kiderült a barátnőm minden szart össze hordott rolam a pasinak miközben jártunk. és mint leirtam mikor azt mondtam neki hogy ez lesz az 1. alkalom-arra azt mondta a barátnőm hogy minden pasinak ezt mondtam de csak kihasználtam őket hogy megszégyenítsem mindenki elött.éshát ezért ment el a pasi.. na de még mondott ilyeneket amiből semmi nem igaz.. sőt még olyat is mondott hogy már van gyerekem is csak örökbe adtam. Most komolyan ilyenre mégis mit lehet mondani ? az egészet direkt csinálta és miután elment lefeküdt a barátnőmmel mert ő 'elcsábította' . utállom emiatt mind a 2-őt mert a pasi elhitte a "barátnőmet" meg gondolom értitek . és ezt mind csak a féltékenység miatt tette de azért ez már sok !!! Ti mit tennétek a helyembe ? mit csináljak? én is hordjam le a lányt ? de én nem vagyok olyan fajta ...de nem akarom csak ugy annyiba hagyni hogy majd elfelejtem...

2013. jan. 15. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én az ilyet elhívnám egy találkozóra(fiúnak kiadva magam) jó késő este azt a fejét beleverném a kukatetőbe majd jól gyomron vágnám

az ilyeneket jól meg kell verni :D de úgy hogy beszélni se merjen mert akkor még rosszabbat kap a cafkája

2013. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az a srác látod képes volt várni 1 és fél évet, úgy hogy csak szexre kellettél neki. Na most mondja valaki, hogy ha valaki ilyen sokáig van valaki az csak is szerelmes. Ez nem igaz! Örülj, hogy megfutamodott ez a srác és nem megfektett aztán lépett le.
2013. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mond el mindkettőnek, hogy mi a te álláspontod, és mélyen csalódtál bennük, ennél több nem is kell, felesleges bosszút állni
2013. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem az igaz barátok között mindig van egy íratlan szabály: ha esetleg egy fiú iránt érdeklődnek, akkor hagyni kell a srácot, a barátság fontosabb.

egyébként azt javaslom amit az 1. hozzászóló írt.

2013. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ezért nincs nekem barátnőm és nem is kell soha! Megjártam már párszor én is. Fiúkkal is lehet barátkozni, ők tuti nem másznak rá a pasimra!

Én a te helyedben írnék a fiúnak, hogy ha egy kicsit is szeretett téged akkor neked higgyen mert be is tudod bizonyítani az igazadat! A lányt meg jól megtépném az tuti!

2013. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12. osztályos és egyedül él? Másfél év járás alatt nem feküdtél le vele, és nem jött rá magától, hogy szűz vagy? A legjobb barátnőd meg ekkora orbitális hazugságokat terjesztett rólad? A srác meg el is hitte? Nem tudom, milyen cigányok között élsz, meg milyen kisegítőbe jársz, de ballagj el, aztán költözz el onnan jó messzire... akkor jársz legjobban...
2013. jan. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tovább kell várni az igazira.

Ő se volt az, vele se feküdtél le. Mi itt a hiba? Ezt akartad nem?

2013. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!