Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nekem olyan...

Tudnátok ajánlani nekem olyan vény nélkül gyógyszert ami szorongás ellen jó?

Figyelt kérdés
nem kell aggódni eLfogom olvasni a mellékhatásokat is és, hogy nem vagyok-e valamelyik összetevőjére allergiás. és nem azért szeretném, hogy dicsekedjek vele hanem már olyan nagyfokú szorongásom alakult ki pár hónapja és még jó más dolog, hogy már úgy érzem szükségem van rá 16/L
2013. máj. 12. 13:19
1 2
 1/11 Sparr0w ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem jó ötlet a gyógyszer szerintem, inkább alakíts a személyiségeden.
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pff
2013. máj. 12. 15:26
 3/11 Sparr0w ***** válasza:
Ne püffögj tudom hogy mit beszélek, nekem több mint 10 éve vannak hasonló problémáim, nem szedtem rá soha gyógyszert hanem erőt véve magamon javítottam rajta, nem múlt el teljesen de sokat fejlődtem.
2013. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a személyiséfemet nem kelle ebbe belekverni, mert tudom, hogy nincs vele semmi baj!
2013. máj. 12. 22:04
 5/11 Sparr0w ***** válasza:
Lehet hogy nincs vele "baj" de a szorongással bizony összefügg, mert ha kellően magabiztos lenne a lelked nem okoznának külső események benned szorongást.
2013. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sparr0w ***** válasza:

Illetve felmerült bennem hogy beleszaldtunk egy kis félreértésbe. Erről a "szorongásról" beszélünk? :)

[link]

2013. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lehet nevetni, de szerintem szociális fóbiám van, mert sok tünet megegyezik a felsoroltakkal, és társaságban sem tudok enni. de hozzá tenném, hogy volt már pánikrohamom is.
2013. máj. 13. 19:09
 8/11 Sparr0w ***** válasza:
Nem nevetek, nincs ezen semmi vicces nekem alvás problémáim vannak gyerekkorom óta, és valószínű ilyesmire visszavezethetően, nem vagyok szakképzett, de azt olvastam a gyógyszer és bizonyos terápiák csak a tüneteket kezelik ami miatt visszatérhet a dolog ezért nem javasolnék gyógyszert.
2013. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sparr0w ***** válasza:
Ráadásul ezeknek nagyon mély lelki eredetük lehet amit talán magadnak sem vallasz be, írtad például hogy nem eszel társaságban, de ezt mi váltja ki vajon? Az önbizalmaddal mi a helyzet?
2013. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem is vannak alvásproblémáim. hát az lent van eléggé
2013. máj. 15. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!