Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom elérni, hogy rövid...

Hogy tudom elérni, hogy rövid idő alatt tudós legyen belőlem?

Figyelt kérdés
ilyen feltaláló szeretnék lenni. hogy tudom elérni, hogy ilyen nagy tudás menjen be rövid idő alatt a fejembe.
2013. máj. 15. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Összekapcsolod az agyadat USB3.0 porton keresztül a google, a NASA, a wikipédia, stb. szervereivel. Ehhez persze nem árt, ha növeled a procid sebességét, a magszámát, a memóriádhoz vezető busz sebességét, valamint a memóriád kapacitását.

Röviden ennyi. :)

2013. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem ilyenre gondoltam, valami olyan megoldásra gondoltam amihez nem kell felvágni a fejem :D
2013. máj. 16. 17:38
 3/3 anonim válasza:

Feltaláló akárki lehet. Van egy jó ötleted, megvalósítod, levédeted, kész..

Nagy tudás gyorsan? Menj egyetemre, mondjuk fizika szakra. Ott elég gyorsan kapsz nagy mennyiségű tudást (Nekem elhiheted). BSc+MSc képzés együtt év. Ez már elég "nagy" tudás, de ha nem elég, PhD-z le a doktori iskolában. Na majd akkor elgondolkozhatsz rajta, hogy "tudós" legyél.

Ha valóban arra születtél és rendelkezel a kellő képességekkel, nem lesz olyan nehéz, ha meg nem úgy is kivágnak az első félévben.

2013. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!