Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetsége? Szeretnék...

Hogyan lehetsége? Szeretnék rövid idő alatt látható változást elérni! Kiegészítés lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, és a segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen mozgástól tundnék lefogyni, illetve szálkásodni. Rólam annyit, hogy 174 cm vagyok és 96 kiló. Elsőre tudom, hogy soknak tűnik, de más elosztásban vagyok túlsúlyos. Persze van rajtam felesleg, de a nagy része már így is izom, mivel 10 éve kosarazom bár az utóbbi 1-2 évben már nem tudtam annyit járni. Szeretném eltüntetni azt a felesleget ami rajtam van. Életmódot váltottam, odafigyelek a diétára. Vettem egy új kerékpárt is hosszabb utakra. Szeretném ha segítenétek, 1-2 gyakorlatot felsorolnátok. Nagyon szépen köszönöm!


2012. jún. 7. 20:59
 1/9 Zakathol ***** válasza:

A szükséges dolgok, mint megfelelő diéta és aerob/kardio mozgást úgy tűnik biztosítottad a szervezetednek (ha az étrend pl tényleg jól összerakott). Ezen felül már maximum csak egy kis súlyzós edzést lehetne beiktatni, hogy az izmok kapjanak egy kis stimulációt, de erre nem kell külön "spéci" edzésterv. nézel egy egyszerű teljes testes edzést a neten, az bőven jó lesz.


(megjegyzem hogy azért furcsállanám, hogy nő létedre 174 cm magasan 96kilóval "van rajtad felesleg" :D Ray Rice rendelkezik a hozzád hasonló paraméterekkel és ő pl egy vadállat, pedig ő férfi)

2012. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tyű, valami az súgja, hogy amint lemegy rólad a felesleg, nagyon-nagyon csinos leszel. Szerintem olyan alkatod lehet.

Amennyiben nem ódzkodsz a kőkemény edzéstől, szerintem megfelelő diéta mellett a leggyorsabban és a legjobban kettlebelles edzéssel pucolhatod le a zsírt. Szerezd be a Kezdd el a Kettlebellt! című könyvet, abban minden remekül le van írva, amire ehhez szükséged van.

2012. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! tudom hogy furcsa egy kicsit az elosztás. Ha már Sikerülne kicsit karcsúsodnom akkor már nagyon örülnék. Főleg derékon van gondom, na meg a combomon. Sokan teltidomúnak tartanak. Na mindegy... Diétában a Norbi Update-t csinálom már pár hónapja.
2012. jún. 7. 21:15
 4/9 Zakathol ***** válasza:
Én a helyedben egy normális szálkásító diétát csinálnék...
2012. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek. A Norbi-dolog nagyon menő, de több benne az üzleti fogás, mint a hasznosság. Egy rendes szálkásító diétával sokkal többre mész.

A telt idom jó dolog. :)

2012. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy kipróbálom a kettlebell-t, és mondjuk 10 kilótól szeretnék megszabadulni. Milyen gyakorisággal/intenzitással kell végezni, hogy hamar lemenjen?
2012. jún. 7. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
A kettlebell olyan eszköz, amit nagyon sokféleképpen tudsz használni. Én úgy vagyok vele, ha valaki kettlebellezni akar, akkor ne csinálja sokat, de azt intenzíven! Ha heti háromszor csinálod, minden alkalommal húsz percet, változó intenzitással, ám összességében kifejezetten nagyon intenzíven, óriási hatást érhetsz el vele.
2012. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Azt hiszem belevágok. :)
2012. jún. 8. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! Csak biztatni tudlak! Hajrá! :)
2012. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!