Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim engedékenyebbek legyenek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.A szüleim ritkán engednek el bárhova is, de ha mégis akkor is csak nagyon kevés időre.Tudják, hogy nem piálok, nem cigizek de nem mehetek el szinte sehova.Nálam kisebbek többször mehetnek el otthonról.Csak annyit szeretnék, hogy jobban bizzanak bennem s engedjenek el többször.Egyik ismerősöm aki nem itt lakik megy vissza oda ahonnan jött...csak annyit szeretnék ha elengednének este(max 10ig elég is lenne), hogy utoljára egyet beszélgessünk....de ezt sem engedik meg s nagyon zavar engem, hogy ennyire nem biznak meg bennem..más szülök nem igy viselkednek mint ők....és ez nagyon rosszul esik nekem

2013. máj. 18. 18:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!