Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy engedékenyebbek legyenek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és lehet, hogy néhányan azt mondják, még túl fiatal vagyok bármihez, amit szeretnék, és a szüleim is ezen emberek közé tartoznak. tök normális csaj vagyok, jól tanulok, megbízható és érett vagyok, és nem teszek fel mellvillantós képeket facebookra, nemtudom, a mai társadalomban normális-e... A lényeg az, hogy tulajdonképpen nincs is társasági életem. Bulizni nem engednek még el (Szilveszterkor sem voltam), sőt, lehet hogy 16évesen sem(...), és sehova nem járok egyáltalán. Idén szeretnék egy felejthetetlen nyarat sok bulival és izgalmas sztorikkal, nem csak otthon ülni a tv meg gép előtt...a szüleimnél hogyan érhetném el, hogy elengedjenek? köszönöm a normális és nem lenéző válaszokat:D
2012. jan. 4. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Anya/Apa ... holnap kirándulás lesz és 3 napig tart telefont nem lehet vinni szóval nem értek el a szállás 15e ft + költő pénzel... kötelező mert ha nem kirúgnak!

neem :D

amúgy nemtudom idővel engedékenyebbek lesznek ha meg nem harcold ki vagy ott lesz a 18.ik életév

2012. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
addig várni? meghalok:SSS
2012. jan. 4. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem 16 éves koromtól engedékenyebbek lettek most 19 vagyok és azt csinálok amit akarok csak annyit kell mondanom mikorra megyek haza mert azt mégis tudniuk kell...

türelem :) ezt szinte minden fiatal átérzi

2012. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Győzd meg őket, hogy elég érett vagy hozzá hogy tudj kulturáltan szórakozni a haverokkal
2012. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha az menne... köszi a kommenteket:)
2012. jan. 4. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:

a szerelem-szex témakörben? namindegy...

hát, szerintem magyarázd el nekik, hogy nem iszol, nem drogozol, hazaérsz mondjuk 10re, hazakísérteted magad valakikkel, hogy ne aggódjanak. Elsőre bejön, akkor lehet másodszor 11gyel próbálkozni, aztán majd elengednek tovább is. Am nyugi, engem 9 után nem engednek el sehova, csak ha barátok hazakísérnek. 17L

2012. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az én szüleim is ezt mondták és nekem ki is jelentették hogy amíg be nem töltöm a 17-et adig nem mehetek sehova csak suliba és onnan haza és mivel januárban van a szülinepom megmondták hogy majd csak a 17 évem nyara közepe fele mehetek valahova DE csak nappal semmi buli -.- és nem engednek az vigasztal hogy már 16 éves vagyok

és a haverjaim meg cikiznek is velem de igy se engednek el sehova és még nem volt pasim se szoval ezért is kapok a fiú haverjaimtól hogy még nem srmároltam iylenek

szóval szerintem várj ameddig kell vagy nagyon köynörög minden adandó alkalommal

2012. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem is mond el hogy nem cigizel és nem iszol, illetve hívd fel őket kb 1-2 óránként, így láthatják, hogy megbízható vagy. Mondjuk én 14 éves korom óta járok el otthonról, akár egész éjszakákra is.
2012. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szösszikehh ***** válasza:

mondd hogy te fogod kiválasztani nekik a szociális otthont.:D

na jó. amúgy meg szerintem tényleg mond nekik h nem cigizel nem iszol, hasonlók, meghogy hogy hazakisérnek a barátaid. csak engedjenek el. vagy pedig.. szedj össze egy barátot(pasit) mert amikor ennyi idős voltam, és volt barátom akkor vele mindig minden hova elengedtek anyámék.:D és még azt sem kérdezték mikor jövök, meg hogy hova megyek. 18/l

2012. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
'szedjek össze' ???
2012. jan. 13. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!