Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a tudatmódosító...

Mi lehetett ez a tudatmódosító szer?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel az italomba tették bele,magamnál voltam,(mert több helyre mentünk)de nem emlékszem sok mindenre.Annyit sose iszok hogy így kiüssem magam,tehát ezért gondolom hogy valamit tehettek az italomba.

A történtek után olyan dolgokat hallottam vissza magamról,amit még simán alkohol hatására sem tennék meg.

Kiváncsi lennék mit tehettek bele?(ennek már kb 10 éve)


2009. okt. 4. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt ennyiből nem lehet megállapítani. viszont az, hogy nem emlékszel, az csak az alkoholra, és a ghb-ra jellemző, utóbbinál viszont kétlem hogy csak úgy járkáltál volna egyik helyről a másikra. ezeken kívül a legnépszerűbb tudatmódosító szerek nem okoznak emlékezetkiesést.
2009. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Vannak képek hogy merre mentünk és azt tudom hogy a saját lábamon közlekedtem.

Viszont van hogy tudom hogy voltunk egy helyen(ill. több helyen)és nem igazán emlékszem hogy mi történt ott,vagy csak az elejére vagy a végére.

Az alkoholtol meg simán nem emlékeznék,de mint irtam annyit sose ittam.(ill. azért azt tudja z ember magáról h "na most rengeteget ittam" és a végén filmszakadás,de ez nem ilyen volt)

2009. okt. 4. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
pont tegnap volt a tvben, ghv vagy ghb.
2009. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ott akkor én értettem félre hogy az áldozatok olyanok mintha elájultak volna?
2009. okt. 5. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
10 éve még szerintem nem volt közismert a GHB. Valószínűbb, hogy szedtél előtte valami gyógyszert (fájdalomcsillapító, nyugtató, altató), az okoz alkohollal ilyesmit.
2009. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sose vetem be gyogyszert ha bulizni indultam.


Köszi a segitséget azért.

2009. okt. 5. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen a GINA néven ismert "kábítószer"

Mostanába gyakran beszélnek erről a tv-ben

2009. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, mostanában, de nem 10 éve...
2009. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!