Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lesz egy nő...

Szerintetek mitől lesz egy nő "minőségi"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy én például mostanában sokszor megkapom, hogy nem elég hogy szép vagyok, legyenek meg a prioritásaim az életemben, hogy azért használnak ki az emberek, mert ilyen benyomást sugárzok, meg hasonlók. Nem a saját jellemzésembe szeretnék belemenni, hanem az érdekel, hogy ki szerint mitől lesz egy nő minőségi nő. Szép is, kedves is, vonzó is, okos is, nem nyújt kihasználható benyomást... Mert ami nálam történik az annyi, hogy elég nyitott személyiség vagyok, és mindenkivel kedves (sokszor talán túl , félreérthetően) vagyok, rengeteget mosolygok, stb. No de mindegy. Szóval mitől lesz egy nő minőségi nő?
2013. máj. 26. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A női kedvességet a pasik egy része szereti kihasználni, ez nem a te hibád! Maradj csak kedves és közvetlen, de soha ne félreérthetően. Tehát ne utalj olyasmire, még viccesen sem, amibe nem mennél bele. Ha mégis olyan közeledésben van részed, amit nem szeretnél, kedvesen de határozottan utasítsd vissza, kerek-perec. Ez fontos, mert enélkül azt hiszi a pasi, hogy csak kéreted magad. Ne légy naiv, és legyen benned tartás! Talán legjobb, ha igyekszel az arany középúton maradni, például kedves, de nem mindenkivel és nem túlzottan, hanem inkább visszafogottan.
2013. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem erről kicsit más a véleményem. Először is, a nő nem árucikk, hogy ilyesmiről beszélni szabadjon. Én tényleg egyenrangú partnert, társat keresek a nőben, minden tekintetben, amiben csak fizikailag lehetséges. (Tehát pl. szekrénytologatásban nem.) Szellemi tekintetben akkor tudok bárkivel is mit kezdeni, ha nyitott, de nem az ésszerűség és a logika ellenében. (Így pl. a ma oly divatos "ezós" dolgokról a legtöbb, amit ki merhetek jelenteni, hogy kutatni kell a tudománnyal, mint módszerrel.)


Szóval... hogy mit tudsz tenni? Legyél értelmes és szép. Szigorúan ebben a sorrendben. :) Add magad, őszintén, nyíltan. Azt mindenképpen érdemes megtanulnod, hogy felismerd a kihasználós, átejtős helyzeteket. Az, hogy karriert csinálj, neked lehet érdekes, több (az én szememben legalábbis) nem leszel tőle.

2013. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!