Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek örökre megszakadt...

Szerintetek örökre megszakadt a kapcsolat a 'legjobb barátnőm' és köztem?

Figyelt kérdés

7 évig voltunk a legjobb barátnők, az elválaszthatatlanok, a városba úgy ismertek, hogy a fogyatékosak! :D Nekem és a barátnőmnek, volt egy nagy szerelmünk, mindkettőnknek elérhetetlen volt mindkettő. Ő 5 évig volt szerelmes, én 3:/

Számtalanszor sírtunk, hogy miért nem bírjuk elfelejteni őket! Aztán erőt vettünk, új fiúkat akartunk, akik szeretnek! Találtunk is két fiú barátot, elejébe haverkodtunk velük, mind négyen csíptük egymást. Majd a barátnőm összejött az egyikkel, én a másik fiúval még mindig haver voltam, pedig tetszett. 1 hét után szakított vele a barátnőm, aztán én a másik fiúval elég közel kerültünk egymáshoz, tőle kaptam az első csókom. A barátnőm többet nem akarta, hogy egy körbe legyünk a fiúkkal, pedig az elején az én fiúmmal semmi baja nem volt. Csak mikor rá jött, hogy összejöttünk. Szakítottunk, kibékültünk..így ment..a barátnőm mindig kritizált, hogy én nem is őt szeretem, hanem a régi fiút, igaza volt, de felejteni akartam! Szilveszterkor megint összevesztem a sráccal, megmondtam a barátnőmnek, nem fogok kibékülni vele, természetesen örült neki. De végül beszélgettem vele, és rájöttem nem tudok rá haragudni. Kibékültünk..ahogy a barátnőm meglátta, hogy ismét kibékültünk bunkó lett. Oda mentem hozzá, hogy bulizzunk, táncoljunk. Ő erre nem én megyek haza! Utána mentem, kérdeztem mi ütött belé, csak bunkózott..aztán nem beszéltünk..odáig fajult a dolog, hogy fél éve nem beszélünk, vagyis volt mikor rá írtam, de ő azt mondta, hogy miért kellett megismernem ezt a fiút, mert ő szedett szét minket.(ami nem igaz),. nem hajlandó velem találkozni, se beszélni, találjak más barátnőt. Pedig megfogadtuk soha nem leszünk féltékenyek, ha a másiknak barátja van..és most ő...:/ Nekem hiányzik nagyon! Ő neki úgy tűnik van másik legjobb barátnője, én nem tudok más olyat találni, mint ő! Sokszor volt már ilyen, hogy összevesztünk volt mikor egy egész nyarat külön töltöttünk. De most ez úgy tűnik igazi harag marad!:( Szerintetek?

17/L


2013. máj. 27. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Ismerős a téma :$ majdnem ugyanez a szitu velem is csak nem pasi miatt hanem suliváltás... Adj időt és probálj addig is kikapcsolodni.. De ha nem keres nem hiányzol neki..ezt el kell fogadnod sajnos..és nem igaz barátság volt.. Remélem mihamarabb találsz új barátnőt akivel minden jó lesz. :)
2013. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy!:)
2013. máj. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!