Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak ha sok a gyomorsa...

Mitcsináljak ha sok a gyomorsavam és semmilyen diéta/gyógyszer nem használ?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt elkezdett délután 4 óra felé fájni a hasam. Azt hittem görcsöl ezért vettem be saridont meg nospát. Nem használt, ugyanúgy fájt . Aztán rájöttem hogy a gyomrom fáj. Nem tudtam mi ez , ezért tegnap elmentem orvoshoz és azt mondták hogy túl sok savam van. Ettem diétás dolgokat meg gyógyszert nem használt ugyanúgy fáj. Ma is fáj de ma gyógyszertárban anya vett ilyen savlekötőt de az sem használ. már 3 napja fáj és elég kellemetlen érzés. Szerintetek menjek el újra vagy mi?? nagyon fáj.

2013. máj. 28. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszer?

Kiegészítőként vehetsz gyógyszertárakban olyat, hogy Salvus víz. Egy stampedlivel megiszol belőle és gyorsan javul.

Egyébként meg menj el gastroenterologushoz, aki ezzel foglalkozik, hogy megnézze, mi van.

2013. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. máj. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!