Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Depresszióra kaptam gyógyszert...

Depresszióra kaptam gyógyszert, amitől elkezdtem hízni. Hogyan fogyhatnék vissza?

Figyelt kérdés
167cm vagyok és 63 kg, 5 kilót híztam. A gyógyszert nem szabad elhagynom

2013. márc. 9. 18:37
 1/4 dieta ***** válasza:
Csökkentsd a napi kalória menyiségét 5 - 10% -al . Nagy valószínűséggel a gyógyszer mellékhatása az élelem jobb hatásfokú hasznosítása.
2013. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy bánatodban észrevétlenül többet ettél? Gondold végig az elmúlt heteidet étkezés szempontjában, hátha nem a gyógyszer a gond.
2013. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszert pedig el fogod hagyni, már ha jót akarsz magadnak.


Igazi szakembert keress fel, aki a depresszióról többet tud mint hogy "gyógyszerhiány okozza". Találjátok meg a táplálkozás és életmódbeli okát, és akkor meg fogsz gyógyulni. Milyen érdekes amúgy, hogy ugyan azok a káros folyamatok, amik elhízást is okoznak képesek pszichés betegségeket is okozni! Gyakorlatilag van rá esély, hogy ha ugyan úgy eszel mint egy fogyni vágyó egészségtudatos ember (tej-gluténmentesen, keményítőszegényen, sok omega3 zsírsavat fogyasztva) akkor a pszichés állapotod is javulni fog, egyszerre a fogyással.


A gyógyszereket, mint minden drogot persze állandóan meg lehet indokolni. Csak 'sajnos' marad mindig ellenérv is..

2013. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az utolsoval. Regebben ram is probaltak egyebkent eroltetni gyogyszereket (ilyesmit), de en az eletemet valtoztattam meg ami altal a betegito elemek megszuntek. Meg egyebkent is kerdem en mifele megoldas az depressziora, amitol ugy meghizol, hogy csak meg depisebb leszel? Bocsi, de nem szedek gyogyszereket, es lam egeszseges vagyok teljesen. Bocsi nem ez volt a kerdes. Tehat sportolj is valamit, es figyelj oda arra mit eszel. Igyal eleget, hogy a szervezeted meregteleniteni tudja a gyogyszert.
2013. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!