Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés a tetoválás?

Milyen érzés a tetoválás?

Figyelt kérdés
mihez tudnátok hasonlítani azt az érzést amikor tetoválnak? olyan érzés mintha tűvel szurkálnád magad? mert az annyira nem fájdalmas csak csikiz inkább meg szúr egy picit

2013. jún. 3. 16:33
1 2
 1/12 anonim válasza:

Pont ilyenek.

Van hogy csak elvagyok, van hogy fáj és van hogy besz@rok.

De nem ezzel van a gond, hanem az utókezeléssel.

4 napig fóliázom, ami alatt nem épp kellemes lenni, de tisztítás és a ragasztó letépése még inkább kellemetlen.

2013. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem...köszi :) én a hasamra akarok tetováltatni és ez lesz az 1. 17/L
2013. jún. 4. 15:56
 3/12 anonim válasza:

Szerintem oda nem akarsz.

Sőt épeszű tetováló el se vállalja.

Nőként gondolj a szülésre és azzal járó deformálódásra. Meg húszon éves korodig a tested változik. NAGY BUTASÁG VOLNA!

2013. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig oda fogok a hasam aljára baloldalra de csak egy kicsit :) és ott alul nem is biztos h elfog deformálódni...meg ha el is fog olyan idősen már nem nagyon fog érdekelni szerintem
2013. jún. 5. 17:02
 5/12 anonim válasza:
Akkor meg már szexisebb a bugyi alá oldalra.....
2013. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de ott meg nem látszik:D ugy akarom h bikinibe látszódjon meg am is nagyon fájna ott szeritnem
2013. jún. 6. 21:42
 7/12 anonim válasza:
30%
Csitri :)
2013. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SzilKa ***** válasza:

Az epilálás fájdalmához szokták hasonlítani.


Egy tetováló

2013. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
meg magyaráznád nekem h attól mert egy kistetkót akarok a hasamra mért vagyok csitri? :D
2013. jún. 9. 15:50
 10/12 linachan válasza:
csak akkor fáj a tetoválás ha idegi résznél csinálják nekem ugyan nincsen de van tetoválós ismerősöm aki ingyen tetováltat nekem. Sőt páromnak is van tetoválása nem kevés és azt mondta hogy ki lehet bírni.
2013. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!