Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Névre szóló Coca Cola-t...

Névre szóló Coca Cola-t akarok a barátnőmnek de nem szokásos neve van, Hogyan?

Figyelt kérdés
Van valami módja?: DD
2013. jún. 4. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs, neki nem fognak egyet nyomtatni.

Elvileg a 150 leggyakoribb név van + haver, főnök meg ilyenek. Nézelődj hátha mégis van, állítólag viszonylag ritka neveket is találtak már.

2013. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rampapapam válasza:
attól függ mi a neve lehet ritka, de lehet van a nevében... amúgy lehet csináltatni külön.
2013. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a neve? Ha pl Bela, ami tenyleg nem szokasos egy csajnal, akkor szerencsed van, mert ilyen nevvel van kola.
2013. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én már láttam fesztiválon olyan kólás standot, ahol lehetett személyes kólásüveget csinálni, lehet, hogy mostanában is vannak ilyen mindenféle roadsókon vagy nem tudom.


Másik alternatíva az alkoholos filc, az is egyedi lesz.

2013. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

#4 vagyok, ha budapesti vagy akkor péntekig a Corvin sétányon, a pláza előtt van egy kólás stand, ahol azt írattatsz a kólásdobozra, amit akarsz (csak egy doboz kólát kell venni 200huf-ért náluk).

Jövő héten pedig az Aréna plázánál lesznek.

2013. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ez a kérdés engem is érdekel,a pasimat Nátánáelnek hívjak. van rá esély h neki tudnék szerezni,mert ez kajak egyedi kóla lenne:D
2013. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nettke válasza:
50%

Abigél, Ádám, Adorján, Adrián, Ágota, Aida, Ajtony, Ákos, Aladár, Alajos, Albin, Alex, Alfréd, Alida, Álmos, Anasztázia, Andrea, Anett, Anita, Antal, Aranka, Arnold, Áron, Árpád, Auguszta,

Balázs, Bálint, Bánk, Barnabás, Bátor, Beáta, Béla, Benedek, Bernadett, Bertold, Bíborka, Buda, Bulcsú,

Cintia, Csenge,

Csilla, Csongor,

Dénes, Donát, Dóra, Dorottya,

Ede, Edina, Elemér, Eleonóra, Ella, Elvira, Emánuel, Emma, Emőke, Erhard, Ervin, Eszter,

Fanni, Fatime, Félix, Franciska,

Gábor, Gedeon, Georgina, Gergely, Gertrúd, Gerzson, Géza, Gréta,

Gyárfás, György, Gyula,

Hajnalka, Henrietta, Herman, Hugó,

Ida, Ignác, Ildikó, Ilma, Inez, Ingrid, Irén, Írisz, Iván, Izidor, Izolda,

János, Johanna, Jolán, József, Julianna, Jusztin,

Karina, Kármen, Karolina, Katalin, Kázmér, Kitti, Klaudia, Klotild, Kolos, Konrád, Kornélia, Kristóf, Krisztián,

László, Laura, Leó, Leonóra, Levente, Lídia, Lilla, Linda, Lívia, Lujza,

Margit, Marietta, Márk, Matild, Mátyás, Medárd, Miklós,

Nikolett, Noémi, Norbert,

Pál, Patrik, Paulina, Péter,

Rafael, Ráhel, Richárd, Róbert, Rómeó, Rudolf,

Sándor, Szaniszló, Szilárd,

Tamás, Tas, Tibor, Tivadar, Tódor, Tünde,

Valentin, Valéria, Vazul, Vera, Vid, Vilmos, Vince,

Zalán, Zita, Zoltán, Zsolt, Zsuzsanna,


Egyéb nevek: Rocksztár, Kicsim, Anya, Haver, Apa, Mama, Papa, Tesó, Dj, Partyarc,

2013. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kornélia vagyok, érdekes módon sehol nem találkoztam a nevemmel egyik kólán se.... De meglepő tudni, hogy van... Max nekem nem lesz:D
2013. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!