Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 175 cm fölött lévő tizenéves...

175 cm fölött lévő tizenéves lányok, nők! Titeket nem zavar, hogy ilyen magasak vagytok?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem magam különcnek a magasságom miatt. 14 éves vagyok, 177 cm-vel! Eleve, még hetedikes vagyok, így nincsenek olyan magas osztálytársaim (kivéve egy lányt, ő magasabb nálam) Titeket soha nem zavart, hogy magasak vagytok? Néha nekem jól jön, máskor meg úgy utálom.. Anyukám is utálta, hogy ilyen magas, ezért ő begörnyedve járt, aminek a következménye, hogy most a hátát egy S betűhöz tudom hasonlítani. Ti hogy vagytok azzal, hogy átlag felettiek vagyunk?

2013. jún. 5. 13:47
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Èn 172 cm. Vagyok ès nem zavar.sôt nekem tetszik
2013. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
bárcsak akkora lennék :( :D a modellkedés sokkal jobban vonz, mint az idióta pasik :D
2014. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok és 172 cm,itt nálunk ez is magasnak számít,de én konkréten lesz@rom mit gondolnak mások,én jól érzem magam a boromben,és nem érdekel ki mit gondol,én így vagyok kulonleges,és aki szeret az elfogad így és ilyennek.Pasi meg sok magas van,pl az osszes kosaras magas,szoval nem aggodom.:D

Ne bánd,te így vagy kulonleges,mivel változatni nem tudsz rajta szeresd.

2014. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Engem nagyon zavar mert gáznak érzem hogy ilyen magas vagyok! Mindenki mondja hogy mennyek el modellnek de nincsen hozzá kedvem!
2014. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen is 180 cm voltam, most is annyi vagyok, már megálltam a növésben szerencsére. Csak az zavar hogy a fiúk 80%-a alacsonyabb.
2015. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Smileeeeeee válasza:
Én 169cm vagyok 12 évesen. És 40-es a lábam.
2015. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!