Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, legjobb...

Tanácstalan vagyok, legjobb fiúbarát téren, segítséget kérhetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy van egy legjobb barátom (Ő fiú, Én lány vagyok). Tényleg nagyon jóban vagyunk. De a srác ilyen félreérthető jeleket ad mostanában. Ilyen pl hogy nagyon kedves velem, kedvesebb mint más lányokkal. Keresi a társaságom. Órákon szokott engem bámulni (mostanában egyre sűrűbben). Udvarias velem. Volt, hogy fociztunk tesin, kivédtem egy gólt, és megdicsért, pedig volt már szebb védésem is:D Érdekli a véleményem. Ha rossz úton lennék-ez képletesen szólva-, akkor visszatérít. A rossz dolgokról le akar mindig szoktatni, pl káromkodás (le is szoktatott mellesleg). És mostanában tényleg furcsább velem. Szerintetek csak barátságot érez irántam, vagy szerelmet? Jah, és neki is Én vagyok a legjobb lánybarátja, sőt a legjobb barátja. Mindketten 14 évesek vagyunk. Válaszokat kérek!!!! FONTOS!

2013. jún. 10. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hűű, ez elég húzós.. Neked tetszik? Néztél már rá úgy mint srác, nem pedig barát? Talán(de tényleg csak talán) megkérdezheted tőle, hogy tetszik-e neki valaki, ismered-e? Vagy ha már nagyon zavar, akkor miközben beszéltek, nevetve(hogy ne érezze komolynak) kérdezd meg, hogy tetszel-e neki.

Remélem tudtam segíteni, írj, ha változás van! :))

2013. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát néha nézek rá úgy, mint pasira, nem mint barátra. De eleve nem tudom, hogy mit érzek iránta, barát az biztos. Csak nem tudom, hogy többet érzek-e...:// Egyébként tudom, hogy ki tetszik neki, mert elmondta. De még régebben ez a srác Askon(ugye ez a kérdezgetős oldal) válaszolt egy olyan kérdésre nagy nehezen, azt is csak azért mert kihúzták belőle, hogy az osztályából kinek lenne a legnagyobb esélye nála. engem mondott. Akkor meg is lepődtem és akkor kezdtem el gondolkozni azon, hogy lehet hogy többet érez irántam. de nem tudom, nem jöttem rá eddig. de most érdekes lesz a nyári szünet miatt, hogy hogy fogunk találkozni:/// nah de ez másik téma:DDD Rákérdezni meg nem akarok, mert eleve zavarba jönnénk mind a ketten, főleg én. Én ilyen témáktól nagyon zavarba tudok jönni... de sok ember szerint össze is illenénk, meg akinek elmondtam vagy megkérdeztem majdnem ugyan így erről a véleményét, eddig mindenki azt mondta, hogy bejövök neki valószínűleg...
2013. jún. 15. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok :)

mondjuk Fb-n nem akarod megkérdezni ha személyesen nem szeretnéd? ahogy ezeket leírtad, szerintem ő többet érez irántad.. de jó lenne tisztázni a dolgokat, mert lehet, hogy ő gyötrődik.. ?

Írj majd! :))

2013. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, facebookon biztos nem írok rá. szoktunk ott is beszélgetni, sőt.. de megtisztelem az embereket, hogy ilyeneket személyesen beszélnék meg az illetővel. de úgy meg nem akarom(személyesen), mert mint mondtam, nagyon zavarba jönnék, tehát marad a sehogy://:DD amúgy én úgy ismerem, hogy ha bejön neki valaki, és ha látja a másikon, hogy ő is viszont érez úgy iránta, akkor elmondja neki, hogy szerelmes belé vagy tetszik neki. ez ugye nálunk még nem történt meg (bevallom, remélem nem is fog, mert összejönnék én vele majd valamikor, de most még kapcsolatot nem akarok)... de egyébként ha be is jönnék neki akkor is azért nem vallott szerelmet nekem eddig, mert tudja, hogy nem nagyon akarok még kapcsolatot, és ha meg bevallaná onnantól meg zavarba lennénk egymás előtt. szerintem ez lehet az oka, HA tetszek neki. de nagyon nem tudom://// osztályból is többen mondták már, hogy úgy látszik, hogy tetszem neki. de ezeket nem is vettem soha komolyan, és mondtam annak, aki mondta ezt nekem, hogy biztos nem, mert legjobb barátok vagyunk, aztán csak röhögtem egyet... de mostanában én is elgondolkozom ezen, hogy tényleg lehet bejövök neki. meg igazából tudom is, hogy milyen lányok tetszenek neki, és hát én teljesen olyan vagyok. nem tudom mi van:///
2013. jún. 16. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem várnod kéne vele, ha már nem bírja, elmondja, vagy megpróbál megcsókolni(oké, és most ne ijedj meg :D ), de az idő mindent elintéz(ejj, de bölcs vagyok:D, diplomát nekem!) Szóval hagyd, ha már nagyon zavarja, hogy "csak" barátok vagytok, akkor majd lép.. :)
2013. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "segítséget"!:) És igen, nagyon bölcs(vagy).;DDD
2013. jún. 17. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
:)) Ha van valami, feltétlenül írj!!!
2013. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úúú, Niki, milyen furcsa ezt visszaolvasni:s :))

Mennyi minden megváltozott..:D

Haladj fel fb-re, van mit mesélnem!!!

Eszterprince:*

2014. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, Én is visszaolvastam, és mondom anyám._. :DDD De azért vicces volt:') És aaajj:D Amúgy haladok fel:*
2014. jan. 8. 20:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiába, a gyk összehozza az embereket:D
2014. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!