Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, legjobb...

Tanácstalan vagyok, legjobb fiúbarát téren, segítséget kérhetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy van egy legjobb barátom (Ő fiú, Én lány vagyok). Tényleg nagyon jóban vagyunk. De a srác ilyen félreérthető jeleket ad mostanában. Ilyen pl hogy nagyon kedves velem, kedvesebb mint más lányokkal. Keresi a társaságom. Órákon szokott engem bámulni (mostanában egyre sűrűbben). Udvarias velem. Volt, hogy fociztunk tesin, kivédtem egy gólt, és megdicsért, pedig volt már szebb védésem is:D Érdekli a véleményem. Ha rossz úton lennék-ez képletesen szólva-, akkor visszatérít. A rossz dolgokról le akar mindig szoktatni, pl káromkodás (le is szoktatott mellesleg). És mostanában tényleg furcsább velem. Szerintetek csak barátságot érez irántam, vagy szerelmet? Jah, és neki is Én vagyok a legjobb lánybarátja, sőt a legjobb barátja. Mindketten 14 évesek vagyunk. Válaszokat kérek!!!! FONTOS!

2013. jún. 10. 19:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Össze hát!:D Ez a lényeg!:DD De azért örülök annak a bizonyos első válaszodnak:*
2014. jan. 9. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!