Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igaz hogy egy rabnak joga...

Az igaz hogy egy rabnak joga van ahhoz hogy egyszemélyes cellát kapjon? (állítólag így van)

Figyelt kérdés
Azt hallottam h ez így van!Tehát ha M.o-n valaki börtönbe kerül joga van kérni egyszemélyes cellát?de sztem itthon ez nem így megy mert a tvbe is zsúfolt cellákat látni és ismerősöktől is hallotam h 4-6-8fősek.Sztem a nagyon súlyos bűnt elkövetett embert rakják 1 fősbe!Jól látom?Vagy esetleg a gazdagok megtehetik h az igazgatónak adnak egy "kis" pénzt és egyedül lehet?
2013. jún. 12. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy lenne logikus, hogy azokat, akik súlyosabb bűnt követtek el, rakják, a 6-8 fős cellákba, hogy megtanulják a rendet.

Egyedül még, jól is érezheti magát valaki, de mondjuk 7 vadállat mellett...

Az egyszemélyes cella, a gazdagok kiváltsága, mint pl.: Cini, vagy Buci félék "érdemelhetik" ki.

2013. jún. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rövid időre lehet jobb egyedül, de 3 év után nem tudom hogy bírnád az egyedüllétet...
2013. jún. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!