Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok barátokat, magányra...

Nem akarok barátokat, magányra vágyom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyedül lenni a lehető legtöbbet, de a barátaim nem hagynak. Jönnek a tipikus "Mi a baj?" szöveggel, ami oké, mert mostanában nagyon nincs jó hangulatom, és sok probléma van. Ezért rengeteg magányra van szükségem. De nem tudok egyedül lenni, ha a kérdésükre azt mondom, hogy "Áh, csak gondolkodom, egyedül akarok lenni." Akkor kezdődik újra a "De mi a baj? Látom rajtad!" Szeretnék eltávolodni a világtól, és be szeretnék vonulni a saját világomba. De nem tudok. Hogyan oldjam meg ezt a problémát? Előre is köszönöm.

2013. jún. 12. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelmes tanáccsal nem tudok szolgálni, nekem nincsenek barátaim és társaságra vágyom. Engem soha a kutya sem keres. Cseréljünk helyet pár napra, nyugodtan egyedül lehetsz, addig én élvezem a barátaid társaságát.
2013. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert addig folytatod ezt míg nem valóban magadra maradsz és akkor meg pont, hogy társaságra fogsz vágyni.

Szervezz magadnak programokat, amit egyedül csinálhatsz, ami csak téged érdekel.

2013. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is egyedül vagyok, majdnem közelebb a 60-hoz. Nagyon szeretnék nem egyedül lenni, én is szívesen cserélnék veled! Előttem már írták, vigyázz nehogy tényleg egyedül maradj, mert az nagyon rossz! Lazulj egy kicsit, és örülj, hogy vannak még melletted!
2013. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!