Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a saját...

Hogy működik ez a saját feliratos dobozos cola dolog?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy egyes helyeken a coca colások ha viszel egy dobozos colát, akkor arra azt írnak rá amit akarsz. Ezzel kapcsolatban lenne több kérdésem is, kérlek segítsetek!

Volt ahol azt írták, hogy ott kell tőlük megvenni 200 ft-ért, ez igaz vagy akár megvehetem máshol is és odavihetem? És ezt hogy csinálják? Csak rányomnak egy matricát vagy rendesen rányomják a feliratot mint a gyári dobozokra?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 12. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyik osztálytársnőm azt mondta hogy ott egy ilyen gép van amibe be kell pötyögni a kívánt nevet majd az kiadja a kész dobozos kólát mintha azt te a voltban vetted volna. Én úgy tudom hogy a dobozt nem viheted, hanem az adja 200 ft-ért.


Mindenesetre én még nem próbáltam, egy jártasabb emberke bővebb információt tudna neked erről mondani. :)

2013. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
boltban*
2013. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Megnyugtat, hogy nem valami gagyi matricás megoldással akarják kiverni az ember szemét :))
2013. jún. 12. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!