Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nos. Bocsi hogyirtam. Denem...

Nacsacska kérdése:

Nos. Bocsi hogyirtam. Denem tudom miért olyan érzésem van hogy ha minden nap felkellek akkor az egész dolog előjön hogy én ezt el álmodtam stb. meg néha olyan érzésem van hogy nem én vagyok a saját testemben lelkemben miért van ez?

Figyelt kérdés
rem valaki tud valami jót mondani!!!! fontos lenne

2013. máj. 12. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy rád tapadt egy szellem,vagy egy démon.Küzdened kell ellene.A jelenben kell élned a pillanatban,és ne gondolkozz hanem mondom próbálj meg a pillanatban gyönyörködni akkor nem tudnak hozzád közeledni.
2013. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg tanulj meg írni. Az még jól jöhet.
2013. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hívjál démonűzőt a munkaügyek legutolsó részében is ez volt.... paradicsomlé kell meg még valami ja és persze fokhagyma
2013. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SuperUrzu7 ***** válasza:

Hm... Te most a Déjà vu-re gondoltál? Mert annak megvan az oka. Amikor úgy érzed, hogy a kérdéses eseményt már egyszer láttad/megtörtént veled, az a déjà vu. De ez csupán érzéki csalódás. Hogy megértsd:

Az agyunk általában a kapott jeleket feldolgozza, majd memorizálja. A déjà vu során a sorrend megváltozik és ez okozza az érzéki csalódást. Ilyenkor a kérdéses eseményt elsőnek memorizálja és csak késve dolgozza fől. Ebben az esetben az esemény feldolgozása során visszatalálja a memóriában és ettől érzed azt, hogy már egyszer láttad.

Az, hogy úgy érzed más irányít két okból lehet:

-Az első, hogy vagy skizofrén vagy, esetleg több személyiség szindrómás. Ilyenkor tényleg egy másik "lélek" irányíthat. Amúgy itt a lélek csupán egy az agyban futó elektronhalmaz. Ez esetben azonnal pszichológus.

-A másik, hogy bemeséled magadnak. Ez valószínűbb. Ha hiszékeny és manipulálható vagy, ha szeretnél is hinni az ilyenben, vagy esetleg ha félsz tőle akkor könnyen beképzelheted magadnak. Ilyen esetekben szokása az orvosoknak adogatniuk a szőlőcukrot. Ha az utóbbi eset, akkor csak nyugodj meg. Semmi különleges probléma.

2013. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!