Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok embernek miért vannak...

Sok embernek miért vannak előitéletei a zsidókal szemben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 12:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként még nem a rasszizmus dönt romba mindent, hanem az a tény, hogy VAN OKUNK rá.
2008. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
51%
Nos, én egy rövid mondattal tudnám megmagyarázni, amit a Mein Kampf című könyvben olvastam: A zsidók voltak azok, akik behozták a Rajna partjára a niggereket azzal a céllal, hogy megfertőzve a fehéreket, eltünjön a fehér szín a Földről, és rajtuk kivül mindenki csak kevert legyen. Továbbiakban? Szerintem hagyjuk is... Mindenki vonja le.
2008. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

"Egyébként még nem a rasszizmus dönt romba mindent, hanem az a tény, hogy VAN OKUNK rá."


Mi az okotok rá?

2008. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%

Olvass utána, ez pont olyan idióta kérdés mint a miért kék az ég???

Mi okunk rá?? Ilyet csak az olvasatlan tanulatlan bunkók kérdeznek.

2008. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Nem, ilyet épp egy zsidó srác kérdez.
2008. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
26%
okot hogy miért útál bennünket,nem tud irni ez a primitiv szerencsétlen szánalmas barom.amúgy SHALOM:)
2008. júl. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
26%
SHALOM!:)
2008. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
51%

szóval én primitív szerencsétlen szánalmas barom, nem tudok okot írni miért is utálom a zsidókat.

na jó , akkor vegyük szépen sorjában.

1. éppen egy zsidó kormány van hatalmon, aki idejuttata az országunkat és a magyarokat, úgyhogy közben röhögnek rajta.

szóval magyargyűlölő köcsögök vagytok. akkor mi miért szeretnénk benneteket?

2. hataloméhes pénzemberek vagytok, eladtok mindent amit lehet, hogy a helyükre felesleges irodákat, lakóparkot meg minden szart építsenek (ugyanis ti irányítotok mindent, de MIÉRT??? ez itt MAGYARország, nem zsidóország)

3. még anno a raoul wallenberg nevű középsuliba jártam, tudatlanok kedvéért, az iskola tele van zsidókkal. ami még nem is lenne gond, szép dolog megtanulni együtt élni velük, de valahogy furcsa mód a zsidó tanárok voltak a legellenszenvesebbek... még azok számára is akikben az égvilágon semmi előítélet nem volt!


már mindez bőven elég lenne, hogy gyűlöljünk titeket, úgyhogy nem is folytatom, bár "nem csak ennyi van a rovásotokon" .


ja és még valami...

kicsit túlköltve beadtátok nekünk ezt a holokauszt rizsát, mindenki titeket sajnál, és ezek után még azt hiszitek, hogy nektek mindent szabad???

takarodjatok át a román határon, ott majd élhettek boldogon a többi seggfejjel


bocs a nyers kommentért, oltsatok le nyugodtan, ez a véleményem és felvállalom

2008. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Amugy ha valakit érdekel NEM VAGYOK ZSIDÓ magyar vagyok...
2008. júl. 3. 11:34
 20/42 anonim ***** válasza:
44%
ennyi ökörségre már nem is válaszolok:)tedd fel szépen az árpádsávos zászlót a kabátodra,vegyél egy martens bakancsot,iratkozz be a magyar gárdához(ott még sokra viheted ha már máshol ugysem sikerült):))és menj velük hőbörögni az utcára:)mi meg addig szépen elirányitgatjuk a kis pénzügyeinket az íróasztal mögül.de azért ez nem véletlen hogy nekünk ez sikerül.mi nem a tanárok utálatával voltunk elfoglalva a suliban mint te,hanem a tanulással.
2008. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!