Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok embernek miért vannak...

Sok embernek miért vannak előitéletei a zsidókal szemben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 12:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
33%
még egy utolsó kérdés.él még a nagymamád nagypapád mindkét szülői ágon?mert az enyémek nem.köszönhetően a holokauszt "rizsának".
2008. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
33%
most látok itt egy kommentet amit egy hasonló szellemi képességekkel megáldott valaki irt,aki meg a Mein Kamf cimü könyvből tájékozódik:)erre már nem is irok semmit:))
2008. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
45%
zsidó faszfejek
2008. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
14%
de azért mi faszfejek többre vittük az íróasztal mögött mint az itt beszólogató szerencsétlen kissebbségi komplexusban szenvedő emberkék.Szánalmas!de nem gond,mi ezen jókat mosolygunk az íróasztal mögött,miközben a tőzsdei híreket figyeljük:)
2008. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
51%
gratulálok minden igazhitű zsidónak, hiszen abban hisztek, hogy a gójok fölött uralkodni, őket megalázni, átverni nem bűn, hanem egyenesen követedő példa. legyetek büszkék magatokra, és arra, hogy a vallásotok nyolc éves gój lányok megerőszakolására buzdít...
2008. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
16%
az utolsó kommentírótol kérdeznék valamit.a Tóra melyik fejezetében olvastad ezt a megerőszakolás dolgot???még csak az sem szolgálhat mentségedre hogy összekevered valamelyik másik vallással,ugyanis egyik sem buzdít erre.viszont mentségedre szolgálhat hogy az IQd valahol a nulla és az ötven között lehet.én a helyedben nem égetném magam hogy ennyire primitiv dolgokat irok!saját magad járatod le hogy mennyire buta vagy.bár igy arc nélkül pár betü mögé bujva tök mindegy mit irsz.
2008. júl. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
50%
utolsó válaszadónak: tehát azon a részen kívül a többit elismereD? mert már az is több a többnél..
2008. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
39%
én most konkrétan arra a részre lennék kiváncsi hogy azt a marhaságot hol olvastad a tórában???de látom erre nem tudsz válaszolni.Gyanitom hogy legutoljára a tüskevárat olvastad el,de csak azért mert kötelező volt.Szerintem ezekkel a szellemi adottságokkal maradj is meg a hasonló kaliberű könyveknél,és ne analizáld a Bibliát,a Tórát,vagy a Koránt.De miután te biztosan állitod hogy a Tóra 8éves kislányok megerőszakolására buzdít,biztos rettentő járatos vagy a teológiában(ha nem értenéd a teologia szót szivesen elmagyarázom)ezért mégegyszer megkérdezném.Melyik részen van ez leirva???bár már előre tudom hogy választ nem fogok kapni.
2008. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
52%

rendben, a válaszomat két részre bontom.


valóban nem vagyok jártas a teológiában, mindössze 15 éves vagyok, és a legtöbb dolgot elhiszem amit hallok. azt a bizonyos részt személyesen nem olvastam, csak hallottam, általam megbízhatónak vélt forrásból, hogy ilyen is van.

amennyiben tévedtem, bocsánatot kérek az erőszakos, makacs megnyilvánulásomért.


a válaszom második része, valójában az előző hozzászólásom: a többi része rendben van?(gójok átverése stb)


komolyan bocsánatot kérek, a sértéseket felindult állapotban írtam, és bár nem vagyok jártas a teológiában, és az életben sem túl tapasztalt, szeretnék vitatkozni erről a témáról, mert ugyan szaktudással nem rendelkezem, de nekem is megvan róla a véleményem.


tudom, hogy írtam sértő dolgokat, mégegyszer elnézést kérek, és remélem, hogy megtudjuk beszélni normálisan is ezt.


üdv.

2008. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
58%

Kedves zsidó, aki itt hevesen válaszolgat.

Ha ti olyan nagy és bölcs , mindenreképes emberek vagytok, MI A BÜDÖS FASZOMÉRT NINCS EGY SAJÁT ORSZÁGOTOK AHOL FELŐLEM KEDVETEKRE SAJNÁLTHATNÁTOK MAGATOK A HOLOKAUSZT MEG MINDEN EGYÉB MIATT ????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erre már nem tellett mi?

látod erről van szó. egyenlőre ez MAGYAR ország, te pedig CSAK EGY ZSIDÓ VAGY, úgyhogy húzd meg magad .

2008. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!