Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok embernek miért vannak...

Sok embernek miért vannak előitéletei a zsidókal szemben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 12:47
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
60%
helyesírási hibákért bocs, elég gyorsan írtam ...
2008. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
20%
Először is engedd meg hogy gratuláljak neked.te egy igazi uriember lehetsz ahogy az előbbi kommentedből is kitűnik.őszinte részvétem a szüleidnek akik csak egy ilyen primitiv barmot tudtak a világra hozni,aki csak itt mer hőbörögni név és arc nélkül.a való életben meg gondolom még a pontos időt sem mered megkérdezni egy idegentől,ezért itt éled ki magad.csak vigyázz nehogy agyvérzést kapj a nagy igyekezetben hogy meg tudj fogalmazni egy ilyen levélkét,aminek a fő témája a büdös faszod.gondolom ezért is hangsúlyoztad ki nagybetűkkel.apropó kicsit gyakrabban kellene mosakodni,akkor talán nem büdösödne be a faszod.de ha erre anyád nem tanitott meg,mint ahogy látom másra se nagyon,akkor csak büdösödj tovább te kis fogyatékos idióta.további szép napot. SHALOM!!:)))
2008. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
82%
Nem a Tórában, hanem a talmudban olvasta. Undorító, hogy miket írnak abban. Kezdve a gójok kiirtásától a leánygyermekek megerőszakolásán át aghogy Mária egy utolsó kurva volt.
2008. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
67%
bocsánat, valóban összekevertem a tóra és a talmud kifejezés, ebből származott a vita fő vonala.
2008. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
89%

Hogy miért van előítélet, azt nem tudom.

De abban a sok mindenben, amit összevissza beszélnek gyűlölködve sokan, pedig nem is ismerik a zsidókat, sajnos, el kell mondjam, van némi igazság, és sajnálom ha valakit megbántok, én sosem voltam gyűlölködő, sem előítéletekkel teli, sőt.

De megismertem egy zsidó valakit, és és a családját, voltam izraelben, szóval sok mindent tudok, mivel mindent megtettem, hogy megértsem őket.

És sajnálom azokat, akik tényleg jó zsidó emberek, és teljesen magyar értékek szerint élnek, őket tényleg igazságtalanul különböztetik meg. Egyszerűen csak nagyon különböző értékek mentén élünk itt ebben az országban (meg szerintem európában), mint amott.

2008. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
75%

Előítélet helyett én utóítéletről tudok. Idejöttek ezek a galíciai jött-mentek. Lopnak, csalnak, hazudnak. Mindent gyűlölnek, ami magyar, a Szent Koronát, a turult, az Árpád-sávos zászlót, hőseinket. Ápolatlanok, agresszívek, arcátlanok, fölényesek a nagy semmire. Kiforgatnak mindenünkből. És csak ők szenvedtek a II. világháborúban.

Megcsinálták a Tanácsköztársaságot, a hollókoszt után az ÁVH gyilkosainak többsége zsidó volt. Rákosi, Gerő, Révai, Farkas Mihály mind rohadt zsidó volt. De a rendszerváltás után is ők uralkodnak. A jelenlegi Jewrtsány-kormány 16 tagjából 8 zsidó.

2008. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:

Azért, mert a zsidók nagyobbra tartják magukat mindennél és mindenkinél.Bármilyen negatívumot mersz mondani egy zsidóra rögtön egy antiszemita féreg leszel.Itt verik magukat a 2. világháború miatt mintha ott a zsidók estek volna el többségben.


Az előző kommentelő már írta Rákosy és több magyar zsidót.

Én még annyit fűznék hozzá, hogy Marx,Engels,Lenin és Trotzkij is zsidó volt.


A lefordított Talmudjukban is hátrányos megkülönböztetés van a nem zsidókkal kapcsolatban amit persze tagadnak, viszont ha a történelmet megnézed amiket már írt az előző meg én is akkor rájössz, hogy a Talmud fordítás egy olyan képet ad a zsidókról ami tökéletesen egyezik az ún. híres történelmi zsidókról. Ha pedig ehhez még hozzáveszed azokat a dolgokat amit a híres emberek mondtak róluk akkor teljes a kép.


Egyszerűen sokkal több negatív dolog van a rovásukon mint pozitív.

2009. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
"Az előítélet nem más, mint a történelmi tapasztalat visszatükröződése" einstein
2010. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

2008-07-08 11:13

Annyit azért kérnénk, ha Magyarul írsz, a Magyar helyesírás szabályai szerint tedd.

Ez nem egy durva szöveg, nem kérek durva választ.

2010. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Fispán Géza válasza:

" Előítélet helyett én utóítéletről tudok. Idejöttek ezek a galíciai jött-mentek. Lopnak, csalnak, hazudnak. Mindent gyűlölnek, ami magyar, a Szent Koronát, a turult, az Árpád-sávos zászlót, hőseinket. Ápolatlanok, agresszívek, arcátlanok, fölényesek a nagy semmire. Kiforgatnak mindenünkből. És csak ők szenvedtek a II. világháborúban.

Megcsinálták a Tanácsköztársaságot, a hollókoszt után az ÁVH gyilkosainak többsége zsidó volt. Rákosi, Gerő, Révai, Farkas Mihály mind rohadt zsidó volt. De a rendszerváltás után is ők uralkodnak. A jelenlegi Jewrtsány-kormány 16 tagjából 8 zsidó." azután ezeken kívül van 9 db Nobel-dílas számtalan olimiai bajnok..költő, festőművész zeneszerző..deezeknek a házmester lakásokban se híre se hamva..ott a GESTAPO-nak szóló feljelentések íródtak és oda hurcolták a deportáltak motyóját..és ez valóban utóitélet! Káldi József

2013. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!