Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vége van a barátságunknak?

Vége van a barátságunknak?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve legjobb barátok vagyunk a barátnőmmel(lány vagyok.)..És most nagyon megingott a barátságunk.. Egyszerűen nem értem.Mintha két idegen lennénk egymás számára.. Csak egy közös témánk van, a One Direction.. De nem is ez a lényeges..Tök bunkó velem, teljesen megváltozott.Mintha kifordult volna teljesen önmagából.. Ma is átmentem hozzá.És ahelyett ,hogy beszélgettünk volna, ő elkezdett játszani a tabletjén..Én meg a telefonomon.. Szerintetek ez normális?? Mert szerintem nem,a legjobb barátoknál.Tudom, bennem is van ahiba ,hogy így megromlott a barátságunk.Meg már annyit csalódtam emberekben.És nem akarom ezt megint átélni..DE úgy érzem nincs miért küzdenem..Mit tegyek? :(

2013. júl. 7. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem finoman kezdj el puhatolózni nála, hogy nincs-e probléma, akár szembesítheted is vele a kételyeidet. Egy barátságért érdemes küzdeni, de ha ő nem mutat hajlandóságot a változásra, akkor inkább nem foglalkozz vele.
2013. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!