Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az új izzadásgátlót IDROS-t...

Az új izzadásgátlót IDROS-t valaki kipróbálta már?

Figyelt kérdés
Milyen? Megéri hogy ilyen drága? Mert nagyon izzadós vagyok...a gél 7-8 ezer a spré 4000...elég drága...az írjon aki már kipróbálta! Köszi

2013. júl. 12. 20:57
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
tenyérre SA vizes oldata. Nem tudom a pontos összetevőket, de patikában kikeverik így is. Arcra is jó csak azért annyira az ilyen fémsók nem egészségesek. Én csak jobb tenyeremre szoktam kenni érthető okokból. nem csíp,nem mar. és egész jól működik. Hetente 1-2X elég.
2013. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim válasza:

Sziasztok,nekem sok kellemetlen szituációt okozott már az izzadás. Jártam vele orvosnál is,majd sok eredménytelen próbálkozás .. Agykontroll,antis.,sók stb javasolták a műtétet. Olyan elkeseredett voltam,

h elkezdtem spórolni rá.. Ekkor egy barátnőm küldött nekem Ausztriából Syneo7 et. Két kúra és!!!! Megszűnt!!!! A hónaljizzadás. Nem mérséklődött,megszűnt!!! Van helyette has, de ez már nem ömlik,csak van. Ez könnyebben észrevehetetlenné lehet tenni. Tudom,nem épp a kérdésre válaszoltam,de remélem többeknek segítek!!

2014. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim válasza:
Bocs,syneo5 nem 7, rosszul írtam
2014. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

22-es! Azt esetleg nem tudod, hogy Magyarországon kapható-e a Syneo5? Nekem sem vált be eddig semmi, és már én is a műtéten gondolkoztam... De most adtál némi reményt. :)

(Ja, igen... és tudnál mondani egy árat is, hogy kb. mennyibe kerül az említett csodaszer? :) )

2014. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim válasza:
Írtam privi,üdv:22es
2014. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim válasza:

Én komolyan azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel a problémával! Persze nyilván nem örülök, hogy mások is szívnak vele, de legalább elmúlt az az érzésem, hogy egy mutáns vagyok. Gyerekkoromban, olyan 10 éves korom körül volt egy nagyobb törés az életemben, amit úgy néz ki, nem sikerült feldolgoznom. Azóta, ha csak arra gondolok, hogy kimegyek az utcára, emberek közé, máris elkezdek izzadni (mindenhol: arc, hát, hónalj, tenyér, has, kéz stb.). Több, mint valószínű, hogy pszichés a dolog, mert családtagjaim között nincs ilyen, van két lakótársam, az ő közelükben sincs probléma, illetve ha kicsit többet iszok a kelleténél és elengedem magam, akkor sem tapasztalok semmi izzadást.


Próbáltam gyógyszertári port, oldatot, (a bolti hulladékokat, amiket normális emberekre terveztek már nem is említem), házi praktikákat - semmi. Jelenleg annyit tudok tenni, hogy közvetlenül indulás előtt bekenem a hónaljam Old Spice-szal, és így legalább szagom nincs (többnyire). Ma fogok elsasszézni a patikába, és kipróbálom ezt az IDROS-t. A pénzvisszafizetési garanciával pedig élni fogok, ha kell, de inkább kiadnék rá kétszer-háromszor nagyobb összeget, csak működjön. Szeretnék úgy emberek közé járni, hogy fel merem emelni a kezemet, az asztalra támasztani, vagy csak egyszerűen elvenni a törzsem mellől.

2014. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
26-os! Mindenképpen írd majd meg, hogy volt-e hatása és mekkora! :)
2014. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 Kolibri71 válasza:
Hat nekem a gyogyszertari keszitmenyek sem valtak be. Ellenben szinte leegettek a honaljam böret, izzadas maradt, es a kellemetlen szagt sem nyomta el.
2014. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim válasza:
Én is ki probáltam SOLUTIO ANTISUDORICA itt olvastam hogy sok embernek jó .Igy az Idrost nem probáltam ki .Nekem is bevált viszont nekem nagyon csíp és viszked nagyon piros is de csak addig csip még lefekszem reggelre elmulik .Nemtudom hogy ez igy jó e .Az izzadásom teljesen elmult aminek nagyon örülök mostmár bátran viselek csini ruhákat szük felsöket mert nem izzadok eddig a kezem soha nem emeltem fel mert állandóan folyt a viz rolam sok mindent ki probáltam de semmi nem segitett .Örülök hogy rá találtam a SOLUTIO -RA olcso és hat csak fáj és viszked csíp .
2014. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 E.Kingus válasza:
Akinek nem vált be a SOLUTIO ANTISUDORICA, annak ajánlanám a rendeltetésszerű használatát!! Nekem anno orvos ajánlotta, hogy használjam, viszont CSAK hónaljra szabad, nekem legalábbis azt mondták. A lényeg: este, fürdés után kell használni, egy vattakorongra, annyit kell kiönteni, amekkora kb a kupak átmérője! Nem szabad többet, mert lemarhatja az ember bőrét.. Az nem baj, ha csíp, viszket, viszont, ha nagyon piros a bőrünk, akkor azt jelenti, hogy túl sokat raktunk magunkra!! Próbáltam úgy is, hogy reggel használtam, mert elfelejtettem este, de úgy semmi hatása!! Elmagyarázta anno az orvosom, hogy mi értelme van annak, hogy este használjuk, de nem emlékszem sokra, csak vmi olyasmire, hogy akkor a testünk is nyugalmi állapotban van, így van ideje a szernek hatni.. DE, sosem voltam jó a kémiai és biológiai dolgokból, uh nem akarok okoskodni, tényleg nem emlékszem jól, miért csak így válik be, de a lényeg, hogy ha este használjátok és nem öntötök a vattára sokat, akkor szerintem működnie kell a dolognak!!!:)
2014. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!