Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az új izzadásgátlót IDROS-t...

Az új izzadásgátlót IDROS-t valaki kipróbálta már?

Figyelt kérdés
Milyen? Megéri hogy ilyen drága? Mert nagyon izzadós vagyok...a gél 7-8 ezer a spré 4000...elég drága...az írjon aki már kipróbálta! Köszi

2013. júl. 12. 20:57
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim válasza:
Ezt még nem használtam, csak az Odabant ismerem, de ahogy olvastam az IDROS-ról kb. ugyanolyan jó lehet. Az Odaban is ilyen árban van, és fél évig elég... sztem megéri
2013. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim válasza:
Szia! Szerintem van ennél egy sokkal olcsóbb megoldás is. A solutio antisudorica, gyógyszertárban kapható én nagyon izzadós voltam és teljesen megszüntette az izzadást. Nekem majdnem 1 évig elég volt. Nekem a bolti dezodorok kb annyit értek mint halottnak a csók és kezdtem feladni, de ez segített. 600 Ft ba kerül. Lábra, hónaljra, hátra jó ha jól emlékszem de én csak hónaljra használtam.
2013. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim válasza:
Szia! Egyetértek az előttem szólóval. Anyukám is és én is azt használom (solutio antisudorica) és tényleg nagyon jó.
2013. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:

Offtopic: A fő hatóanyaga a solutio antisudorica-nak és az idros-nak is ugyanaz (alumínimuklorid), egy alumíniumsó. A többi összetevőjében is van kis különbség. Az idros eredetileg egy angol cég terméke, Perspi-guard néven alakítottak ki egy egész termékcsaládot. Az amazonos vélemények alapján jó, de hogy mennyire éri meg azt a többletköltséget, amit ki kell adni érte a Naturland termékével szemben, azt nem tudom (4000 Ft vs 600 Ft - mindkettő bolti ár). A TVs reklámok miatt is nő az ára, de nagyot dob inkább rajta az, hogy el kell hozni Angliából a terméket.


Az idros kiszerelése modernebb, pumpás műanyag flakonban van 30 ml, míg a naturlandos sima barna üveges. A felhordása az anyagnak az Idros esetében egyszerűbbnek tűnik.


Az Idrosból most vettem meg a spray-t. Hétvégén kezdem meg a kezeléseket először a hátamon, majd ha ott valami hatást látok, nekiállok a hónaljnak is. A naturlandos készítményből is veszek, és kipróbálom, hátha olyan jó, mint amilyennek mondják.

2013. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim válasza:
A Solutio Antisudorica nekem nem vált be... úgy izzadok,,mint a dög/ bekenem magam, kb. 10 perc, és olyan büdös vagyok, mintha meg sem fürödtem volna :((((/..mit javasoltok , az IDROS-t ezek után már ki sem próbálom
2013. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim válasza:
Szia utolsó! Szőrteleníted a hónaljad? (A hozzászólásodból nem derül ki, hogy fiú vagy e, vagy lány).
2013. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim válasza:
Hogy használod a solutiot?? Én azt tapasztaltam, hogy akkor lesz hatékony, ha egy kicsit csip, ha nem csip akkor nem kentem be alaposan. Este fürdés után, száraz hónalja kell kenni, lehetőleg mig megszárad ujjatlanba legyél, hogy a póló vagy stb anyaga ne szivja magába. Nekem reggelre tökéletesen kifejti a hatását, de ez kúra szerűen kell alkalmazni, majd folyamatosan többnyire véglegesen megszűnik az izzadás. Első voltam
2013. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim válasza:
Vagyis a második, bocsánat.
2013. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:

4. sorszámú sorstársnak:


Az Idros-ból van gél is, ami állítólag arcra is jó. A leírása szerint ebben nincs alumínium, viszont horror ára van (7-8000 Ft). Mivel a hónalj mellett nekem az arc és a fejbőr izzadása a legnagyobb gond, így még ezt az összeget is rászánnám, ha van értelme. Nem hallottál róla valamit? Megéri?


/Azért is lenne fontos, mert a szokásos izzadásgátlók tudtommal arcra nem használhatók, legalábbis nem ajánlatos a használatuk./



Amúgy hónaljra én az SA-t használom, időleges megoldást jelent, szóval 2-3 alkalommal történő használat után 5-6 napig nem izzadok azon a részen.


A másik kérdésem: az Idros spray hatott nálad?


Köszönöm a válaszokat.


Az Idros-ról még annyit, hogy a leírásában 1998-99-es német kutatási tapasztalatokra hivatkoznak, szóval ez valóban csak Magyarországon új termék.

2013. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Az Antisudorica nekem sem vált be. Csípett, majd' megőrültem, amíg ez az érzés el nem múlt. Egy ideig picit mintha hatott volna, de már jó ideje nem használom, és ugyanúgy izzadok, mint előtte. Én ki fogom próbálni az Idros-t.
2013. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!