Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az új izzadásgátlót IDROS-t...

Az új izzadásgátlót IDROS-t valaki kipróbálta már?

Figyelt kérdés
Milyen? Megéri hogy ilyen drága? Mert nagyon izzadós vagyok...a gél 7-8 ezer a spré 4000...elég drága...az írjon aki már kipróbálta! Köszi

2013. júl. 12. 20:57
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
30-as: Hiába használtam pontosan úgy, ahogyan az le volt írva, van az a szint, amikor már az SA sem használ...
2014. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim válasza:

Tavaly írta vki, hogy a méregdrága (7-8 ezer forintba kerülő) Idros gélt kipróbálta, de nem igazán használt. Most megint itt a 35 °C, az arcomról szakad a víz, néztem az utcán az embereket, irigylem a nagy többséget, akiken egy izzadtságcseppet sem láttam. A meleget + a levegőtlen, zárt tereket egyszerűen nem bírom, a szervezetem brutális izzadással reagál. Ha még vmi stressz is társul ehhez (vizsga, fogorvos, stb.), akkor végképp iszonyú kellemetlen az egész.

Úgyhogy nagyon azon vagyok, hogy a sok rossz vélemény ellenére mégis megveszem ezt a gélt (a sprayt nem, hónaljra inkább SA-t használok), mert kétségbeejtő a helyzet, és nem látom a megoldást.

2014. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim válasza:

Egyébként a legrosszabb tényleg az arc, a fejbőr és a tenyér izzadása. A has, hát, hónalj izzadást legalább valahogy takarni lehet, de a fejemre nem húzhatok maszkot, nem viselhetek kesztyűt kézfogásnál...

Egy haverom egyébként adott egy tippet a felsőtest izzadása kapcsán. Na nem ilyen "vegyi" jellegűt, hanem mondta, hogy bizonyos sportruházati gyártók, pl. a Nike árulnak leginkább sportolók részére kifejlesztett pólókat, felsőket, amikben van vmi hűsítő, izzadtság-elvezető technológia. Talán Dri-Fit néven fut vagy Cooler, ilyesmi. Ő beszerzett 2-3 ilyet, bár talán 10-12 ezer Ft-ba is kerül darabja, de esküszik rá, és nagy melegben csak ezeket hordja. Persze azt nem tudom, mennyire jó mondjuk hétköznapi vagy munkahelyi viseletnek, de talán ing, stb. alatt is lehet hordani, nem tudom. Ahogy mesélte, olyan érzés, mintha folyamatosan hűtenék a testét, nagyon kellemes viselet. Gondolkozok rajta, hogy kipróbálom. Persze az izzadást ez nem szünteti meg, de a kellemetlenségeket csökkenti, és talán egészségesebb, mint mindenféle vegyszerrel kenegetni magamat. Na és sajnos a fő gondomra (arc, fejbőr, tenyér) ez sem jelent megoldást.

2014. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Idros gél -ről tavaly én írtam szerintem és tényleg nem ért semmit :( Homlokra SA vizes oldat jó. Bár vagy 15 percig rohadtul viszket felvitel után.

Utolsó hozzászóláshoz még annyit,hogy a decathlon ban van ilyen 1500forint körüli összegért saját márkás no-sweet póló. Én imádom. Bár nem tudom,hogy nőibe van e. Én sima standard pólót hordok,feketét. Mert az áll jól :) baromi tartós, van olyan ami vagy 2-3 éve megvan és nem fakult. Baromi jól szellőzik és nem ázik át a legdurvább mocsadák melegben sem. Nekem egy jókis 4-6 os nyári hering villamosozás után olyan volt a hátam mintha egy bögre vízzel hátba öntöttek volna. Na,ezzel nem látszik.

2014. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim válasza:

Hú, ez a decathlonos póló ennyiért jól hangzik. Köszönöm.


Kb. ilyesmi? --> [link]

[link]

2014. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

igen, bár én egy jóval konzervatívabb fajtát szoktam venni :) ezt:

[link]

Ezen nincs semmi csicsa csak egy homogén fekete (vagy kék,piros,fehér...) póló. Igazából én úgy voltam vele,hogy lehető legkevésbé látszódjon, hogy edző pólóról van szó. Amit linkeltél,azon azért látszik. Ezen a sima,alap pólón semmi nem látszik. Még közelről sem. Egy picit fényesebb anyaga van (ugye a töménytelen mennyiségű természetes anyag miatt :) ). Viszont baromi könnyű, jó légáteresztő és nem nedvszívó. Kicsit olyan mintha nem is lenne az emberen póló.

2014. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim válasza:

Mármint, hogy nedvszívó, nem?


És a feketén, kéken, stb. sem üt át az izzadtság?

Nekem az a bajom, hogy nem is nagyon merek színes pólót hordani, mert főleg hónalj tájékán pillanatok alatt látszik, hogy izzadok. Ezért marad a fehér.

2014. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Nem üt át rajta semmi. Én csak feketét hordok. Nem fog átnedvesedni mivel ebben nem igazán van természetes anyag :) nem nedvesedő anyaga van. Igazából szépen el is párolog a víz az emberről. Ha van rá módod vegyél először csak 1 db ot és próbáld ki.
2014. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim válasza:
OK, értem. Köszönöm a tippet, mindenképp rástartolok. :)
2014. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim válasza:
Na, sikerült beszereznem, vettem többet és többfélét, fehéret, feketét, szürkét. A fehér és a fekete (amit linkeltél) teljesen beváltak, a szürke nem az igazi, azért az valamennyire átizzad. Az elején kicsit szokatlan volt az anyag, hiszen a pamuttól azért távol van, de szerencsére a rossz emlékű műszálas pólóktól sokkal kellemesebb viselet. Összességében remek ötlet volt, ráadásul bagatell összegbe került, köszönöm a tanácsot. :)
2014. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!