Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az új izzadásgátlót IDROS-t...

Az új izzadásgátlót IDROS-t valaki kipróbálta már?

Figyelt kérdés
Milyen? Megéri hogy ilyen drága? Mert nagyon izzadós vagyok...a gél 7-8 ezer a spré 4000...elég drága...az írjon aki már kipróbálta! Köszi

2013. júl. 12. 20:57
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
szívesen, én is kösz az infót,hogy szürkét akkor kerüljem.
2014. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim válasza:
Én egy 12 éves lány vagyok és már vagy 4 éve keseríti meg az életemet a kéz izzadás. Semmit nem tudok csinálni anélkül hogy ne kelljen törölgetni a kezemet a felsömbe (ami nem lehet müszálas) és a commentek alapján én azSA-t fogom kipróbálni és nagyon bízok benne hogy ez hatni fog! Más szereket eddig még nem próbáltam de ezt most kipróbálom! :)
2014. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Neked még jó esélyed van ,hogy elmúlik majd a közeljövőben. Egyébként ha nem tévedek, az idros is ugyan úgy alumínium sókat tesz a termékébe mint amiből az SA is készül (kivéve az idros gél, az inkább a botoxhoz hasonló működési elvű (lenne)).
2014. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim válasza:
Én tegnap este kentem be a hónaljamat,reggel úgy keltem,hogy az egész be van gyulladva.Valami szer érzékeny bőrre?
2014. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
víz alapú vagy alkoholos SA volt?
2014. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 miro132 válasza:

Aluminium sók rákkeltőek, felszivódnak a szervezetben és nem ürülnek ki. Csak aluminium mentes terméket szabad használni. Mellrákért is felelős lehet...


tudtok aluminium mentes izzadésgátlót ?

2014. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

miro132: szerintem aki itt írt azoknak jó eséllyel kisebb patak alakul ki a hónaljában, homlokán, tenyerén,stb.

Ezekben az esetekben egyszerűen nincs más alternatíva.

Egyébként necces téma ez. Pl. Mo.-n annak,hogy egy nő mellrákot kapjon (1 évre levetítve) 0,00102% a valószínűsége. Ebben benne van a legnagyobb %-ot kitevő genetikai tényezőn alapuló illetve az elhízás okozta mellrák is. Ez a két legnagyobb kockázati ok. Szóval elég csekély valószínűsége van ennek az alumínium sós teóriának. Persze aki pont belefut annak ez nem vigasz.

Viszont olyan csekély szám ez,hogy akinek meg nincs más választása az viszonylagosan biztonsággal használhatja.

A kérdésedre viszont a válasz,hogy ha nincs olyan gondod,hogy kis tavacskát produkál a hónaljad inkább csak mint dezodor kellene, akkor gyógyszertárban kevertess ki valami hidratáló sóból, illóolajból (választhatsz antibakteriális fajtákat,akkor a következő alapanyag jó eséllyel nem is fog kelleni), valamilyen antibakteriális/gombaölő szerből kevert krémet. Baromi jól működik!!!! Viszont magát a víz mennyiséget ez nem fogja visszaszorítani. Csak arra jó,hogy nem lesz izzadságszaga az embernek. Hónaljra ilyet használok. Nekem a homlokomból tud ömleni a víz ha már minimálisan is ideges leszek. Oda víz alapú SA -t használok. Nagyon jól működik ez is.

2014. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
hidratáló krémből :) nem sóból. Elírtam :) bocsi.
2014. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 FullOfQuestions válasza:

Kedves 16-os és 26-os!


Nekem is hasonló problémám van, nem pusztán a tenyerem izzad állandóan, hanem a talpam is. A hónalj, hát rész inkább csak akkor, ha valami inger ér. Nem tudom, hogy pszichés eredetű-e a dolog, sosem voltam orvosnál vele, de már több, mint öt éve keseríti meg az életem az egyre intenzívebb izzadás. Sajnos a Solutio Antisudorica és a zsálya tea, egyéb házi praktikák nem használtak egyáltalán. Igazából mindenhol izzadok, ha stressz helyzetbe kerülök, tehát ettől csak még szörnyűbb az egész, a nyári melegben meg pláne. Ha valaki esetleg tud bármi megoldást erre, az legyen kedves és ossza meg velünk is, akármire hajlandó lennék, csak szűnjön meg legalább a tenyeremen, hiszen az élet számos területén kínos, ha szó szerint csöpög az ember kezéből az izzadtság.

2015. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim válasza:

Újra közeledik a nyár, ismét előjön a probléma. Ma volt az első igazán meleg nap, máris éreztem a hatását...


Az arcizzadás kapcsán tavaly kitárgyaltuk, hogy a méregdrága Idros semmire sem jó, így azt nem is vettem meg. Most keresgéltem, az Odaban spray a honlapjuk szerint homlokra (és gondolom arcra is) alkalmas. Ez sem olcsó, mert a 30ml-es sprayt 4600 Ft-ért kínálják, de valószínűleg kipróbálom.

2015. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!