Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az új izzadásgátlót IDROS-t...

Az új izzadásgátlót IDROS-t valaki kipróbálta már?

Figyelt kérdés
Milyen? Megéri hogy ilyen drága? Mert nagyon izzadós vagyok...a gél 7-8 ezer a spré 4000...elég drága...az írjon aki már kipróbálta! Köszi

2013. júl. 12. 20:57
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
Az utolsó kommentelő tapasztalataira kíváncsi lennék, most én is homlok és igazából arc izzadasssal kuzdok a meleg miatt..
2015. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim válasza:

50. vagyok.

Csak most vettem meg az Odaban sprayt, arcra-homlokra használom. Majd beszámolok.

2015. júl. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim válasza:
Aki kézre és lábra izzad próbálta már az iontoforézist? Elméletileg az is sok embernek bevált már.
2015. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:

50. vagyok.

Tapasztalat az Odabanról. Sajnos huzamos ideig nem tudtam használni, mivel annyira szárította a bőrt, hogy kb. a 3. alkalom után elkezdett hámlani az arcbőröm egyes részeken, ami nem épp gusztusos. Ettől függetlenül valamelyest így is enyhítette az arc izzadását, de sem a 35-38 fokok ellen, sem úgy egészében nem jelentett megoldást számomra. Azért alkalomadtán azóta is használom, kisebb-nagyobb sikerrel. Lehet, hogy ha a kezdeti hámlás után folytattam volna a használatát, egy idő után alkalmazkodik hozzá a bőr és használt volna, de mivel emberek közé kellett mennem, így ezt nem kockáztattam meg.

2015. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim válasza:
A problémát tehát nem tudtam orvosolni továbbra sem, marad a szokásos küzdelem, kínlódás. Úgy látszik, ezzel már együtt kell élni. Eddig vagy az történt, hogy a kipróbált szer semmit nem segített, vagy valamennyit igen, de volt valami mellékhatása, amit nem tolerált a szervezetem...
2015. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 Mancika66 válasza:
Ezt hívják hiperhydrosisnak.szörnyű.és sajnos nincs még rá igazi gyógymód. Sokaknak használ az iontoforézis. Nekem csak jobb lett tőle, de csak ha minden nap csinálom :-(
2016. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:

Szuper izzadós lettem. Úgy tűnik mind a kettő használ az idros is és a gyógyszertári is.

Az arcomra is kentem óvatosa.

2022. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!