Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez így nagyon bunkó dolog lenne?

Ez így nagyon bunkó dolog lenne?

Figyelt kérdés

Egyik facebookos ismerősöm - személyesen még nem találkoztunk a Zala és Hajdú-Bihar közötti távolság miatt - még februárban rendelt tőlem pár kézzel készített bizbazt. Viszont azóta sem fizetett, és állandóan jött mindenféle kifogásokkal, hogy akkor miért nem. Az elején úgy állapodtunk meg, hogy mindketten még azon a héten elküldjük a másiknak, ami neki jár, én el is küldtem. Azóta folyamatosan írok neki, de közben az én pofámról ég a bőr, hogy nem hagyok neki nyugtot.

Ha valaki tudja, hogy nincs pénze, mi a f...nek rendel bármit is? Azért bíztam meg benne, mert korábban is vett már tőlem ilyen dolgokat, és akkor fizetett, igaz, ha jól emlékszem, akkor is később. Egy kicsit. Egy héttel, de nem hónapokkal.

Most (tegnap) írt nekem, hogy csak a felét tudja kifizetni, és, hogy ez jó-e nekem. Bunkó dolog lenne megmondani, hogy nem?

Nekem is szükségem van a pénzemre, nem ingyen csináltam, nem ajándékba, idő is telt a készítéssel meg anyagot is használtam, és azt is pénzért vásároltam én is.


2013. júl. 13. 13:00
 1/3 anonim válasza:
kérd el a pénzed ami neked jár
2013. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod, hol lakik? Mondd meg neki, hogy egy ismerősöd ott lakik pár utcányira, nagyon szívesen átugrik a pénzedért. Az összesért. Kolompár Győzőnek hívják.


Nem, nem bunkóság a teljes pénzt kérni. Ebben állapodtatok meg. Bunkóság az, amit ő csinál.

2013. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem lenne az, ő a bunkó hogy ilyen helyzetbe hoz, nyugodtan kérd el ami jár
2013. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!