Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jópár éve Mezőtúron meggyilkol...

Jópár éve Mezőtúron meggyilkoltak egy Zsolti nevű fiút. Egy pedofil volt. Fejbelőtte mert Zsolt nem akart vele lenni. (nem biztos, hogy fejbe) Hol találhatnék erről az interneten információt?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok, hogy mennyit kapott az a pasas. Azthiszem, hogy Ignácnak hívták.
2008. jún. 25. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Írd be a kulcsszavakat a gugliba. mezőtúr, zsolt, meggyilkolás, megölés.
2008. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már vagy 100% próbáltam mindenféle variációval de semmi nemjött ki ami azzal kapcsolatos:(
2008. jún. 25. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg a helyi könyvtárban találsz újságokat. Tudom, hogy fele sem igaz, de ha mindet elolvasod abból már lejöhet valami.
2008. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

[link]

Másfajta megközelítésből:

[link]

És egy rövid hír:

[link]

Idézet a cikkből: "Szegedi Ignác ezután hidegvérrel, többször rálőtt, előbb MELLKASON, majd kétszer HASBA lőtte az akkor már halott fiút."

15 év fegyházat kapott, amit személy szerint kevesellek azok után, hogy az áldozat 15 éves volt, aljas indokkal ölte meg (szemérem elleni erőszak)... az ilyet nem engedném ki 40 éves korában, hogy utána még vígan élhesse életét.

2010. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!