Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki szokta nézni a nationla...

Valaki szokta nézni a nationla geographicon a Túlélési praktikák műsort?

Figyelt kérdés
Milyen hülyék az amerikaiak készülnek folyton az apokalipszisre néztem a nationla geographicon a Túlélési praktikák Ketyeg az óra műsort ezek zombi támadástól kezdve mindenre felkészülnek de sosem történik semmi,mostani műsorban pl egy család a gazdasági összeomlástól fél és azt mondják nagyon szar a helyzet de azért ugye tele vannak pénzel szerintem ha gazdasági probléma lenne már egy büdös vasuk sem lenne,3 éve készülnek de semmi sem történik ők meg csak azt mondogatják megy a lejtőn lefelé a gazdaságuk.

2013. júl. 16. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nézek ilyen szemetet.

A multkor olvasgattam, hogy mit össze hőbörögtek a DIGI-sek, hogy kivették a csomagokból a Discovery-t. Hát nekem van Discovery-m (UPC). Még soha egyetlen színvonalas műsort nem láttam rajta! Éjjel-nappal csak a szar reality show-k mennek. Úgy látszik erre van igény...

2013. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a hülye világ erre halad régen nagyon jó műsorok voltak tényleg tudományosak
2013. júl. 16. 13:26
 3/4 anonim válasza:

Én nagyon ritkán nézem, elég sok hülye van benne, viszont a gazdasági összeomlás nagyon lehetséges!

Amerikában nem túl fényes a helyzet, mindenki hitelből és, diákhitelt törleszt nyúgdíjig, plusz a lakás- és egyéb hitelek amiket rájukdumált a kapitalizmus.

Amerikának van a világon a legnagyobb államadóssága, az egész világ, vagyis úgy mondom, hogy "fejlett" világ, tehát EU stb. az USA-ra épült, ha ők összeomlanak aminek elég nagy az esélye mostanában, mi is összeomlunk, kitör a bankok közti háború majd az egész "fejlett" világ lehanyatlik, fosztogatások fogják jellemezni a világunkat, kitör a totális anarchia mint Argentínában, olvass utánna az argentín válságnak.

Plusz még a rengeteg bevándorló is fenyegetés számukra, mivel a bevándorló latínók és iszlámok az amerikai 2-3 gyerek helyett min. 5 gyereket nevelnek és ellepik az egész országot háború nélkül, azután a keresztényeket elkezdik üldözni, mint annó ők (angolok) az iszlámokat a Keresztes háborúkban, egyszóval visszanyal a fagyi.

Régen volt már a nagy gazdasági válság (1929-1933), a történelem ismétli önmagát.

2013. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tegnap 12:30


Hát én nagyon remélem hogy nem így lesz,azért sok dolog van amit már hosszú akár tizen éve mondanak és nem történt semmi remélem ez is ilyen lesz legalább is míg élek.

2013. aug. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!